Hotmail’e Diğer E-Posta Hesaplarını Ekleme ve E-Posta Alma

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer E-Posta Hesaplarını Hotmail’e Bağlayın

Hotmail hesabınız üzerinden diğer e-posta adreslerinize de erişmek ister misiniz? Birden çok e-posta adresiniz var ise ve bu e-posta adreslerini teker teker kontrol etmek sıkıcı geliyorsa Hotmail üzerinden diğer e-posta hesaplarınıza ve e-postalarınıza erişebilirsiniz.

Gmail, Yahoo! Mail ve diğer e-posta hesaplarınıza  erişecek şekilde Hotmail’e bu hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Ardından doğrudan Hotmail’de, tüm buhesaplardan e‑posta gönderebilir ve alabilir, daha az zamanda daha çok iş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda 3 adımda bu işi nasıl yapacağınız anlatılmış durumda…

Adım 1: E-posta hesabı ekleme

Sol bölmede, Gelen kutusu’nun yanında, Araçlar simgesini Araçlar simgesinin resmi tıklatın ve sonra Diğer hesaptan e-posta al’ı tıklatın. (Hotmail’in e-postaya erişebilmesi için diğer hesapta POP erişimi açılmalıdır. Bazı e-posta hizmetleri varsayılan olarak kapatılmıştır, bu yüzden bu ayarları kontrol edin.)

Adım 2: Hesap bilgilerinizi girme

E-posta hesabı ekle’yi tıklatın, eklemek istediğiniz hesabın e-posta adresini ve parolasını yazın ve sonra ekranınızdaki yönergeleri uygulayın.

Adım 3: Klasörleri ve simgeleri seçme

Bu hesaba ait e‑postanın gitmesini istediğiniz klasörü seçin. Bu hesaba ait postayı belirtmek için renkli bir simge de seçebilirsiniz. Bitirdiğinizde Kaydet’i tıklatın.

Dip Notlar

Birden fazla Hotmail hesabınız varsa, yeniden oturum açmadan hesaplarınız arasında kolayca geçiş yapmak için Windows Live ID’lerinizi bağlayabilirsiniz. Hesabınızda oturum açın ve Diğer seçenekler altındaBağlantılı ID’ler’i tıklatıp, ekrandaki yönergeleri uygulayın.

Thunderbird gibi bir POP3 istemcisi kullanıyorsanız, Hotmail iletilerinizi POP3 istemcisine yüklemeyi ve ardından Hotmail sunucusundan silmeyi seçebilirsiniz. (Bunu yapmaya karar verirseniz, Hotmail oturumunu açtığınızda bir defa onaylamanızı isteyeceğiz.)

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  öznur
  19 Kasım 2013 - 20:41

  1234567890

  hamza
  12 Ekim 2013 - 19:19

  koy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir