Windows Live Messenger Hesabıyla Skype Üzerinde Oturum Açma (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Skype Üzerinde Microsoft Hesabı Nasıl Oturum Açılır?

Bilindiği üzere yakında Microsoft tarafından Windows Live Messenger  kapatılacak.Bununla ilgili haberimize daha önceki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Windows Live Messenger’ı kapatan Microsoft MSN hesabınızla yani Microsoft hesabınız ile Skype’da oturum açmanıza izin veriyor.Microsoft Windows Live Messenger kullanıcılarını Skype’a yönlendiriyor ve Windows Live Messenger hesabınız ile Skype üzerinde oturum açmanıza izin veriyor.İsteseniz de istemesiniz de er yada geç Skype’a geçmek zorunda kalacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adım Adım MSN Hesabı İle Skype’da Oturum Açma

Şimdi Windows Live Messenger hesabınız ile Skype’da nasıl oturum açacağınızı anlatacağım;

1.Adım:

İlk önce Skype’ı indirmelisiniz. Skype’ı indimek için tıklayın…

2.Adım:

Skype’ı indirip kurduktan sonra açın ve karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir.Aşağıdaki pencerede sağda alternatif oturum açma yolları var.Oradan “Microsoft hesabı” seçeneğine tıklayın.

Adım 3:

Daha sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir.Burada hesap ve parola alanlarına Windows Live Messenger hesap adınızı ve parolanızı yazıyorsunuz ve oturum aç diyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adım 4: 

Daha sonra aşağıdaki pencere karşınıza gelecek.Oturum açmış olduğunuz pencereyi göreceksiniz.

Artık Skype üzerinde Windows Live Messenger hesabınız ile oturum açtınız.Sol bölümde bulunda Skype seçeneğini yanında yer alan ok işaretine tıkladığınız vakit, Tümü, Skype, Çevrimiçi, Facebook, Messenger gibi seçenekleri göreceksiniz.Buradan istediğinizi seçerek kişilerinizi görüntüleyebilir ve onlarla görüşmeye başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir