2012 Citroen Berlingo Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Citroen Berlingo Makyajlandı

Citroen Berlingo bilindiği üzere hafif ticari araç sınıfında yer alıyor.2012 yılına makyajlanarak giren Citroen Berlingo özellikle konforlu yolculuk sunmayı hedefliyor.Citroen Berlingo bu defa binek otomobillerindeki konforu ticari araca getiriyor.

Citroen Berlingo’nun kendi segmentindeki otomobiller arasında dünya genelinde en çok satan iki modelden birisi olduğunu da söylemek gerekir.Citroen Berlingo’nun öne çıkan özellikleri ve avantajları arasında güç, yakıt tasarrufu ve güvenlik seçenekleri geliyor.Bütün dünya genelinde ilk üretim tarihi olan 1996 yılından itibaren 1.4 milyon adet satan Citroen Berlingo, Türkiye’de ise toplamda 48 bin adet satmış durumda.

Sponsorlu Bağlantılar

Citroen, otomobil, araba, ticari

Yeni Citroën Berlingo; sürücülere daha geniş bir iç mekan sunarken, marka kimliğiyle uyumlu ön tasarım ile daha kaslı bir ızgaraya ve LED gündüz sürüş farlarına sahip.  Yeni Berlingo; binek kullanıcısına hitap eden Vizon Gri ve Ada Mavisi olmak üzere iki yeni renk seçeneği sunuyor. Arkadaki tüm yolculara yeterli ışık, aydınlatma, havalandırma ve münferit eşya koyma alanları sağlayan cam tavanlı ve parfüm sistemli Modutop paketi ve orta konsol modüler eşya koyma gözüyle hem ferah hem pratik.

Müzik sistemine entegre bluetooth ve yine çift bölgeli otomatik klima ile tüm yolculuklar daha da konforlu Euro5 Normlu 115 bg’lik dizel motoru ile segmentinde ön plana çıkıyor. Modelin siyah detaylarla farklılaştırılmış ön tampon, dış dikiz aynaları, yan koruma çıtaları ve arka bagaj çıtası ile son derece şık bir dış mekana sahip özel seri Selection versiyonu ile kullanıcılar, ESP ve yan yastıklardan oluşan Güvenlik paketine sahip olabilecekler.

Citroen Berlingo 2012 Fiyatı

Markanın ticari araçlardaki kalitesi ve teknolojisini yansıtan  yenilenmiş Berlingo, ekstra konfor ve fonksiyonellik arayan müşterilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturuldu. Yeni Berlingo, 17 Nisan 2012 tarihinde Türkiye’de satışa sunuldu.

Türkiye distribütörlüğünü Bayraktar Holding’in yürüttüğü Citroën’in, Yeni Berlingo Panelvan 1.6 HDi modeli 29.600 TL fiyatıyla tüketici ile buluşurken, Yeni Berlingo Combi 1.6 HDi modeli de 36.990 TL fiyatıyla satışa sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir