2012 Model Peugeot 207 Urban Move Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Peugeot 207 Modeli Türkiye’de

Peugeot 207 Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.Peugeot’da bunu göz önünde bulundurmuş olmalı ki Peugeot 207 için özel bir seri ortaya çıkarıyor.Peugeot 207’yi “Urban Move” serisi ile zenginleştiren Peugeot’nun bu modeli Active ve Allure donanım seviyeleri arasında yer alacak.

Peugeot 207 Urban Move modeli 1.6 VTI 120hp Otomatik ve 1.4 HDi 70hp düz vitesli motor seçenekleri ile sunuluyor.Otomobilin ilk bakışta dikkat çeken detayları arasında Active versiyonu üzerine eklenen Cruise control, alüminyum alaşımlı jantlar, yan hava yastıkları, perde hava yastıkları, 2 bölgeli tam otomatik klima, yağmur sensörü, far sensörü, USB ve Bluetooth kiti gibi ekipmanlar olduğu görülüyor.

2011 yılında ürün gamına eklenen yeni donanımlarla segmentindeki iddiasını artıran Peugeot 207, Urban Move Özel Seri ile farklılaşıyor. Dış tasarımında, karartılmış camlar, gövde rengi ve krom şeritli yan çıtalar ön plana çıkan Peugeot 207, ön çamurluklarda bulunan “Urban Move” logosu ile dikkat çekiyor. Active versiyonunda opsiyonel olarak alınabilen alüminyum alaşım jantları ise standart olarak sunuyor.

Peugeot 207 Urban Move Detayları ve Fiyatı

Peugeot 207 Urban Move, Euro 5 normlarına uygun yeni otomatik vitesli benzinli motor seçeneği 1.6l VTi 120hp ile hem yüksek performans hem de mükemmel bir konfor sağlıyor. 1.4l HDi dizel motor seçeneği ise hem yakıt tüketimini hem de emisyon oranlarını düşürüyor. Bu motor şehir dışı kullanımda 100 km’de sadece 3,7 lt yakıt tüketirken 117g/km’lik CO2 emisyonu ile ne kadar çevreci olduğunu kanıtlıyor.

İç mekanda Cruise control, çift bölgeli tam otomatik klima, soğutmalı torpido yol bilgisayarı, USB girişi gibi detaylar dikkat çekiyor.

Peugeot, güvenlik konusuna verdiği önemi ve bu konudaki deneyimini Peugeot 207’de giriş seviyesinden itibaren standart olarak sunulan ABS, EBD, acil fren yardım sistemi, ön hava yastıkları, ISOFIX bağlantıları, kaza anında katlanan direksiyon kolonu gibi güvenlik donanımları ile ispatlıyor. Urban Move özel seri ise bu güvenlik seviyesini yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları ile tamamlıyor.Fiyatlar;

207 URBAN MOVE – 1.6 VTi 120 bg – Otomatik   40.220 TL

207 URBAN MOVE – 1.4 HDi 70 bg – 5 ileri man.  42.190 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir