2012 Yeni Fiat Doblo Combi Fiyat Listesi (2012 Yılı)

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Fiat Doblo Combi Satış Fiyatları

Yeni Fiat Doblo Combi, ticari araç sınıfında Fiat’ın iddialı modelleri arasında yer alıyor.Türkiye’deki Ticari Araç pazarında büyük söz sahibi olan Ünlü İtalyan otomobil üreticisi Fiat, bu ticari araçlarını farklı kampanya ve fiyat seçenekleri ile kullanıcıyla buluşturuyor. Fiat, sadece Yeni Fiat Doblo Combi modelini değil aynı zamanda bir çok farklı ticari araç modelini de ülkemizde satışa sunuyor.Bütün modellerle birlikte Yeni Fiat Doblo Combi modeli de kampanyalı ve avantajlı fiyat seçenekleri ile tüketiciyle buluşuyor.

FIAT Fiyat Listesi 2012 (Bütün Modeller)

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Fiat Doblo Combi almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 17 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Yeni Fiat Doblo Combi, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Yeni Fiat Doblo Combi Anahtar Teslim Fiyatı

Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    alper alperen
    25 Eylül 2012 - 01:28

    1600 cc multijet doblo 2012 aldım aracın -leri + larından cok arac kalkıs permormansı cok zayıf frenleri cok zayıf rampa çıkısı zayıf çok gec toparlıyor iç hacmi geniş görünsede kullanım alanı az koltuklar vasat sürücü koltugu olsun arka koltuklar olsun uzun yoldaa arac icine ses alıyor ruzgar sesi icerde yakıt da kötü degil vasat +larına gelince süspansiyonu güzel viaraj alımı güzel kendini toparladıkdan sonra yol tutuşu güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir