2012 Yeni Opel Astra HB Fiyat Listesi (2012 Yılı)

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Opel Astra HB Türkiye Fiyatları

Opel’in Türkiye pazarında en çok talep gören modellerinden birisi de Yeni Opel Astra HB modelidir.2012 Yeni Opel Astra HB modeli de estetik açıdan oldukça tatmin edici hatlara sahip.Yeni 2012 model Yeni Opel Astra HB’in motor seçeneklerinden dolayı farklı tercih ve seçim fırsatları da sunuluyor.

Yeni Opel Astra HB güçlü performans, yakıt ekonomisi ve düşük emisyonları dengelemenin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Öncü teknolojisiyle daha hafif, daha yeşil ve daha eğlenceli Astra ECOTEC® motorları, kompakt sınıfta mükemmel performans ve olağanüstü düşük yakıt tüketimi sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Opel Fiyat Listesi 2012 (Bütün Modeller)

Motor Seçenekleri

Opel Astra’nın motor seçenekleri arasında 70 kW/95 hp’den 135 kW/180 hp’ye uzanan dört benzinli ve bir dizel motor bulunuyor. Tüm motorlar Euro 5 emisyon standartlarını karşılıyor.

Tüm benzinli ve dizel motorlar için, kolay ve net vites değiştirme özelliğiyle gelişmiş 5 veya 6 ileri manüel şanzıman seçenekleri bulunuyor. Ayrıca tüm benzinli motorlarda, Active Select® özelliğiyle tamamen yeni 6 ileri vitesli otomatik şanzıman seçeneği de mevcut.

ecoFLEX: Yakıt tasarrufu ve düşük emisyonlar

Opel ecoFLEX modelleri; yüksek performans, yakıt ekonomisi ve düşük emisyonları dengelemenin mümkün olduğunu kanıtlıyor.
70 kW (95 hp) gücündeki 1.3 CDTI ECOTEC® motoruyla Opel Astra, sadece 4.1 litrelik ortalama yakıt tüketimi sunuyor ve CO2 emisyonlarını 109 g/km’ye kadar düşürüyor.

Sürüş keyfinden hiçbir şey kaybetmeden, gerçek anlamda yakıt tasarrufu sunmaya devam ediyoruz.
Izgarada bulunan aktif bir hava perdesi ile optimize edilen aerodinamizm, yakıt tasarrufu sağlayan güç yönetimi ve ana gösterge panelindeki vites değiştirme işareti gibi özellikleriyle Opel Astra ecoFLEX, daha etkin ve çevreci bir motorda sürüş keyfinden ödün vermemek için, sınıfının öncüsü bir teknoloji kullanıyor.

Yeni Opel Astra HB Perakende Fiyat Listesi

* Yukarıda belirtilen fiyatlar sadece nakit alımlarda geçerlidir.

1‐Yukarıdaki perakende fiyatlar bağlayıcı olmayan tavsiye niteliğindedir. Bayiler satış fiyatlarını serbestçe tayin edebilirler.
2‐İmalatçı/İthalatçı şirket önceden haber vermeksizin otomobilin fiyat, tip ve özelliklerinde değişiklik yapabilir.
3‐Yukarıda yazılı anahtar teslim fiyatına ilk yardım çantası bedeli dahildir.
4‐İmalatçı/İthalatçı ve satıcı şirket yukarıda belirtilen vergi miktarları ile bağlı olmayıp, alıcının ödemekle yükümlü olduğu vergilerdeki değişiklikler fiyatlara yansıtılır.
5‐Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle imalatçı/ithalatçı ve satıcı şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
6‐Plaka ‐ Ruhsat masrafları bilgi için olup şirketimizin taahhüdü değildir.
7‐Anahtar teslim perakende fiyatları hesaplanırken plaka masrafları İzmir ili için alınmıştır. Diğer illerde değişiklik gösterebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir