2013 Fiat Viaggio Sedan Özellikleri ve Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Fiat Viaggo Tanıtıldı

2012 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nın ilk gününde Fiat tarafında yeni Sedan modeli tanıtıldı.Fiat’ın yeni 2013 model Viaggo Sedan modeli resmi olarak tanıtıldı.

2013 Fiat Viaggio’nun tanıtımı ile birlikte teknik özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.2013 Fiat Viaggio modeli Dodge Dart üzerine geliştirildi.Chrysler Grubu ile Fiat Grubu ortaklığı sonucunda rtaya çıkan Fiat Viaggio’un en dikkat çekici özelliği ise farklı bir yüze ve arka tasarıma sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Fiat, otomonil, araba

İşte Otomobilin Özellikleri

CUSW (Compact US Wide) platformunda yükselen Fiat Viaggio C-segmenti bir otomobil olarak tanımlansa da oldukça iri boyutlar sunuyor. Uzunluğu 4679 mm, genişliğiyse 1850 mm olan Viaggio, 2708 mm’lik dingil mesafesine sahip.

Dinamik  bir sürüş karakteri sunduğu açıklanan otomobil Fiat ile Chrysler’in ortak bir projesi. Üretimi Changsha’daki Fiat fabrikasında gerçekleştirilecek olan Viaggio’da Çin pazarına yönelik olarak 120 ve 150 bg gücünde 1.4 litrelik T-Jet motorlara görev verilmiş. Otomobilde 6-ileri çift kavramalı bir şanzımanın da sunulacağı söyleniyor. İlerleyen dönemlerde ülkemize de ithal edilmesi olası görülen Viaggio, Fiat ürün gamında Linea’nın üzerinde konumlanacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir