2013 Mercedes A Serisi Özellikleri ve Foto Galeri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Mercedes A Serisi

Otomobil dünyasında zirvede olan Mercedes marka 2013 yılında piyasaya süreceği ürününü tanıttı. Yeni ürününde alışıla gelmiş özellikli ürünlerine  bir yenisini kazandırmayı amaçlıyor. Tüm otomobil üreticileri gibi yeni pazar olarak Çin’i seçmiş.

Mercedes, otomobil, araba, Mercedes benz

Sponsorlu Bağlantılar

Mercedes’in 13 yaşındaki Mini Van’ı andıran A Serisi modeli, Şanghay’da gösterilecek yeni konseptiyle ‘gençliğini’ ve ‘bağımsızlığını’ ilan ediyor. Sıkıcı bir şehir otomobili halinden kurtulup gerçek bir genç otomobili haline gelen yeni A Serisi2012’de piyasaya çıkacak.

Avrupalı markaların yeni ve en gözde pazarı Çin artık dünya lansmanlarına da ev sahipliği yapıyor. Eskiden olsa bu tür bir yenilik için Frankfurt Otomobil Fuarı beklenir, gövde gösterisi ‘ev’de yapılırdı. Ama herkes biliyor ki Avrupalı markalar evlerinde sattıklarından daha fazlasını Çin ve diğer kalkınmakta olan ülkelerde satıyorlar.

Hal böyle olunca, A serisi için bir devrim olarak kabul edilebilecek bu yeniliğin de Şanghay’da sunulmasını normal karşılamak gerekiyor.Mercedes’e giriş modeli olarak da bilinen A Serisipazara ilk çıktığı 1998 yılından bu yana duygulardan çok akla hitap eden bir otomobil olarak kaldı. E serisi kullanan babaların, gece yarısı olmadan eve dönen, aklı başında kızlarının ya da çocuklarını büyütmek için kariyer yapmaktan vazgeçen fedakâr annelerin otomobili olarak da tarif edilebilecek olan A Serisi, Şanghay’da karşımıza çıkacak bu yeni modeliyle ‘geçti o günler’ demeye hazırlanıyor. Mercedes’in birkaç gün önce yayınladığı fotoğraflar, BMW’nin 1 Serisi, Audi’nin A3, Volkswagen’in ise Scirocco ile caka sattığı pazara ortalığı kesinlikle karıştıracak yepyeni ve dinamik bir oyuncunun geldiğini müjdeliyor.Mercedes tasarım şefi Gorden Wagener ve ekibi daha çok küçük bir Van’ı andıran mevcut A Serisi’nden vazgeçerek cesur bir karar almakla kalmamış, ortaya bir de cesur bir yeni A Serisitasarımı çıkarmayı başarmışlar.

2013 Mercedes A Serisi Resimleri

Mercedes Benz, A Serisi, otomobil, Araba, Mercedes

Mercedes, otomobil, araba, Mercedes benz

Mercedes Benz, A Serisi, otomobil, Araba, Mercedes

Mercedes Benz, A Serisi, otomobil, Araba, Mercedes

Mercedes Benz, A Serisi, otomobil, Araba, Mercedes

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir