2013 Model Volkswagen CC Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Passat Tanıtıldı!

Alman otomobil firması Volkswagen’in en iddialı modellerinden biri olan Passat için yaklaşık dört yıl önce bir kardeş ortaya çıkarmıştı.Volkswagen CC adındaki bu kardeşin 2013 modelinin tanıtımı da yapıldı.

2013 model Volkswagen CC, 2011 Los Angeles Auto Show’da bütün dünyaya tanıtıldı.Yeni 2012 Passat CC’nin makyajlanarak daha estetik bir model haline geldiğini söylemek mümkün. Volkswagen makyajlama işine ön ve arka uçlardan başlayarak ön ve arka tampon şeritleri, ızgara, farlar ve stop lambaları (her ikisi de LED)otomobilin genel karakterini önemli ölçüde geliştirmiş.

Volkswagen, passat, otomobil, araba

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Volkswagen CC, Avrupa pazarına iki adet TDI dizel ünite ile sunulmaya devam edecek. 2.0 litre TDI ünitelerde,  Start / Stop ve rejeneratif frenleme teknolojisi (batarya şarj) standart donamıma alınmış. Bununla birlikte dizel motorlar sırasıyla 140 PS ve 170 PS güç üreten versiyonları bulunuyor.

Benzinli motor tarafında ise, 160 PS, 210 PS ve 300 PS güç üreten mevcut üniteler yerini koruyor.

Son olarak, 18 Kasım’da gerçekleşecek Los Angeles Auto Show’daki dünya prömiyerinin ardından ilk olarak Almanya’da, daha sonra tüm dünya pazarlarında satışa sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir