Evolve Xenon Elektrikli Motosiklet

Sponsorlu Bağlantılar

Elektrikle Çalışan Motosiklet

Elektrikli otomobillerden sonra şimdide elektrikli motosikletler gün yüzüne çıkmaya başladı. Milan Uluslararası Motosiklet Fuarı’nda ortaya çıkan elektrikli motosikletler tasarım ve özellikleri bakımından inanılmaz.Elektrik ile çalışan bu motosikletlerden Evolve Motorcycles’ın ortaya çıkardığı Evolve Xenon isimli motosiklet görenleri kendisine fazlasıyla hayran bıraktı.

Evolve Motorscycles’ın piyasaya sürmeyi planladığı yeni motosikleti,Milan International Motorcycles Show’a damgasını vurdu. TronLightcycle ile birebir aynı görüntüye sahip olan bu elektrikli model,50.000$’lık fiyatı ile satışa sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki özellikleri neler? Öncelikle bu modelin adı Evolve Xenon. Elektrikle çalışıyor olması ve tam şarjlıyken 120km/s hız ile yaklaşık 130 kilometreyol yapabilmesi en önemli özellikleri. Bunun haricinde oldukça şık göründüğünü de söylememiz gerek.

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız ve bu motosikleti satın almayı düşünüyorsanız, size bir de kötü haberimiz var. Geçtiğimiz haftalarda Tron Lightcycle adı altında eBay’de 35.000$ fiyatla birkaç tanesinin satıldığını biliyor muydunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir