FIAT Fiyat Listesi 2012 (Bütün Modeller)

Sponsorlu Bağlantılar

2012 Fiat Türkiye Fiyatları

Fiat otmobilleri Türkiye pazarında hem binek araçları hemde ticari araçları kategorisinde oldukça fazla rağbet görüyor.Türkiye pazarına yaptığı yatırımın karşılığını alan ünlü İtalyan otomobil üreticisi, 2012 yılı modelleri ile de oldukça büyük satış rakamları elde etti.2012 yılı için Fiat otomobillerine ait fiyat listesini yayımlayan Fiat’ın bütün modellerine ait fiyat listesini sizler için tek sayfada topladık.

Aşağıdaki bütün fiyat seçenekleri ve listeler Fiat’ın kendi açıkladığı resmi fiyat listeleridir.

Sponsorlu Bağlantılar

NOT: Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

Fiat 500 Fiyat Listesi

Eğer sizde Fiat 500’ün 2012 modelini almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.Üç farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat 500, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

T.E.A.T.Fiyatı: Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı

T.E.K.A.T.Fiyatı: Tavsiye Edilen Kredili Anahtar Teslim Fiyatı

T.E.P.İ.A.T.Fiyatı: Tavsiye Edilen Peşin İndirimli Anahtar Teslim Fiyatı

Fiat 500 T.E.A.T.Fiyatı T.E.K.A.T.Fiyatı T.E.P.İ.A.T.Fiyatı
TL TL TL
3K POP 1.2 69 HP 37.300 37.300 35.800
3K LOUNGE 1.2 69 HP 40.540 40.540 39.040
3K LOUNGE 1.4 100 HP 43.850 43.850 42.350

Fiat 500C Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Fiat 500C almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.5 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat 500C, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Panda Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Fiat Panda almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.2 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Panda, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Fiat Punto Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Fiat Punto almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.11 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Punto , bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Bravo Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Fiat Bravo almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.19 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Bravo, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Linea Classic Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Fiat Linea Classic almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.11 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Linea Classic, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Yeni Fiat Linea Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Yeni Fiat Linea almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.6farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Yeni Fiat Linea, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Fiorino Panaroma Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Fiat Fiorino Panaroma almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 7 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Fiorino Panaroma , bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Yeni Fiat Doblo Panaroma Fiyat Listesi

Eğer sizde 2012 model Yeni Fiat Doblo Panaroma almayı düşünüyorsanız aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor.6 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Yeni Fiat Doblo Panaroma , bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Fiorino Combi Fiyat Listesi

Fiat Fiorino Combi almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 8 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Fiorino Combi , bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Fiorino Cargo Fiyat Listesi

Fiat Fiorino Cargo almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 8 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Fiorino Cargo, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Fiorino Combi Mix Fiyat Listesi

Fiat Fiorino Combi Mix almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 2 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Fiorino Combi Mix, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Fiorino Trekking Fiyat Listesi

Fiat Fiorino Trekking almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 2 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Fiorino Trekking, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Yeni Fiat Doblo Combi Fiyat Listesi

Yeni Fiat Doblo Combi almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 17 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Yeni Fiat Doblo Combi, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Yeni Fiat Doblo Cargo Fiyat Listesi

Yeni Fiat Doblo Cargo almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 17 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Yeni Fiat Doblo Cargo, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Doblo Classic Combi Fiyat Listesi

Fiat Doblo Classic Combi almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 6 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Doblo Classic Combi, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Doblo Classic Cargo Fiyat Listesi

Fiat Doblo Classic Cargo almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 4 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Doblo Classic Cargo, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Patrico Fiyat Listesi

Fiat Patrico almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 6 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Patrico, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Ducato Van Fiyat Listesi

Fiat Ducato Van almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 5 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Ducato Van, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Fiat Ducato Kamyonet Fiyat Listesi

Fiat Ducato Kamyonet almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 10 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Ducato Kamyonet, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Fiat Ducato Minibüs Fiyat Listesi

Fiat Ducato Minibüs almayı düşünüyorsanız ve 2012 modelde karar verdiyseniz aşağıdaki fiyat listesine göz atmanız gerekiyor. 10 farklı modeli ile 3 farklı fiyat seçeneği sunan Fiat Ducato Minibüs, bütçenize göre seçim yapma fırsatı veriyor.

Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(6) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir