Yeni Hyundai Genesis Coupe

Hyundai Genesis Coupe geliyor…Türkiye’de bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak olan otomobillerden biri de Hyundai Genesis Coupe. Yepyeni tasarımı ile 2011 yılının modasını üzerinde taşıyor.Hyundai Genesis Coupe özellikleri ve avantajları için aşağıdaki yazıyı okuyunuz…

Sponsorlu Bağlantılar

Geliş tarihi: Kasım

Hyundai’nin Genesis modeli platformunda geliştirdiği arkadan itişli sportif modeli Genesis Coupe de fuarın ardından satışa sunulacak. Araçta 2.0 litre hacminde 212 beygirlik bir turbo motor görev yapıyor.

Hyundai Genesis Coupe Özellikleri ve Fiyatı

Araç, 2.0 litre turbo beslemeli motora ve arkadan itişe sahip. Bir spor araba için süper bir özellik bence.. Özellikle önden çekişli spor otomobillere iyi bir rakip… Ön taraftaki geniş hava kanalları motorun daha rahat nefes almasını sağlıyor. Çift egzoz çıkışı ve etrafındaki siyah panel, aracın ön görünümüyle bir bütünlük yakalamış. 18 inçlik jantların standart olarak sunulduğu araçta isteğe bağlı olarak 19 inçlik jantlar da alınabiliyor. Kokpitin tasarımına da bayıldım. Hyundai’nin artık kendine özgü özelliği haline gelen mavi ışıklandırmalı göstergeler, üstün yanal ve minder desteği sağlayan yarış tipi ön koltuklar, kaliteli kumaş veya deri döşemeler, Infinity marka gelişmiş müzik sistemi, çift kademeli ön koltuk ısıtıcıları ve start butonuyla çalışan anahtarsız giriş sistemi Genesis Coupe’nin sportif kabininde öne çıkan özelliklerden sadece birkaçı.

Fiyatı

V-6 $34,000 , V-8 ise $41,000 olarak karşınıza çıkacak.

Hyundai Genesis Coupe Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar