Windows 8 İçin Ücretsiz Uçak Savaşı Oyunu – Raiden X

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyayı Kurtaran Siz Olun!

Dünyanın kaderi sizin elinizde. Oyunda bir pilot olarak bir savaş uçağını kontrol ediyorsunuz. İnsanlığın son umudu siz oluyorsunuz. Atari oyunları tarzında bir uçak oyunu olan Raiden X oyununda düşmanları yok ediyor ve size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz.

Windows 8.1 için ücretsiz olarak sunulan Raiden X oyununda farklı savaş uçakları sunuluyor ve farklı teknolojiler mücadelemizde bize yardımcı oluyor. Oyunda her an aksiyon mevcut ve hızlı oyun yapısı oyunculara heyecan dolu bir tecrübe yaşatmakta.

Raiden X bize savaş uçağımızda kullandığımız silahları güçlendirme imkanı veriyor. Oyunda ilerledikçe kullandığımızteknoloji gelişiyor ve daha güçlü düşmanlarla yüzleşebiliyoruz. Kullandığımız silahların yanında destek çağırma ve bomba atma gibi özel yeteneklerimiz de mevcut. Oyunda toplayacağımız altınlar ile yeni teknolojiler öğrenebiliyor ve ekipmanlar satın alabiliyoruz.

Raiden X

Raiden X bize retro tarzda kuşbakışı bir görünüm sunuyor. Bu klasik yapı yine aynı tarzda grafikler ve ses efektleriyle birleştmekte. Eğer uçak oyunlarını seviyorsanız Raiden X’i oynamaktan hoşlanabilirsiniz.

Oyunu ücretsiz indirmek için tıklayın: Raiden X

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir