Android Telefonlar İçin Ücretsiz Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Android’e Özel Bedava Oyunlar

Teknolojinin gelişimiyle paralel olarak oyun sektörü de yeni alanlara doğru yol alıyor. Son zamanlarda popülerliği artan akıllı cep telefonları oyun sektörü için yeni bir platform haline geldi.

Android İçin Ücretsiz 101 Oyun Tıklayınız…

rp_samsung-android.png

Android kullanıcıları en çok hangi oyunları indiriyor merak ediyor musunuz? Bu mobil işletim sistemini kullananlar için en iyi oyunlar biraraya geldi.

Birçok büyük ve ufak firma sadece mobil cihazlar için oyunlar geliştirerek büyük paralar elde etti.

Plants vs. Zombies 2

Onlarca farklı versiyonu yapılan ve iPhone’da rekorlar kıran oyun Plants vs Zombies isimli oyunun Android’de de benzer bir sürümü bulunuyor. Tower Defence oyunlarına farklı bir örnek olarak sunulabilecek olan oyunda Zombilere karşı bitkilerle bahçenizi savunmaya çalışıyorsunuz. Oyunun tek dezavantajı sistem kaynaklarını aşırı derecede yorması.

Plants vs. Zombies

Angry Birds Go

Android Market’in belki de gelmiş geçmiş en çok sevilen ve en çok indirilen oyunu olan Angry Birds, hem eğlenceli grafiklere hem de keyifli bir senaryoya sahip. iPhone versiyonu da bulunan oyunda kuşları fırlatarak karşıdaki kuleleri yıkmaya çalışıyorsunuz. Ultra yaratıcı 150 bölümün yer aldığı oyun 12.5 MB boyutunda.

oyun, android, mobil, uygulama

Robo Defence

Sponsorlu Bağlantılar

Yer değiştirebilen robotlar ile savunma yaptığınız bir çeşit Tower Defence oyunu Robo Defence. İyi sayılabilecek düzeyde grafiklerin yer aldığı oyunun ücretsiz sürümünde bir haritayı 10 farklı zorluk seviyesinde oynayabiliyorsunuz.

Air Control

Dokunmatik ekranlı akıllı telefonların vazgeçilmezi Air Control. Oyunda bir havalanı trafiğini kontrol ediyorsunuz. Uçak ve helikopterlerin başarılı bir şekilde iniş yapmasını sağlamak ve havada çarpışmalarını engellemek zorundasınız. İlk aşamalarda bu gayet kolay bir iş gibi görünse de ilerleyen bölümlerde yönetim bir hayli zorlaşıyor.

air control lite android

Basketball Shot

İşte Android’in en eski ve en çok indirilen oyunlarından biri. Basketball Shot isimli oyunda tahmin de edebileceğiniz gibi basket atışları yapıyorsunuz. Oyunda herhangi bir görev bulunmuyor. Çok indirilmesindeki en önemli etken ise hiç şüphe yok ki oynanabilirlik konusundaki başarısı.

Basketball-Shots-3D-android

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir