Android’e Özel Bedava Oyunlar

Teknolojinin gelişimiyle paralel olarak oyun sektörü de yeni alanlara doğru yol alıyor. Son zamanlarda popülerliği artan akıllı cep telefonları oyun sektörü için yeni bir platform haline geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz 101 Oyun Tıklayınız…

rp_samsung-android.png

Android kullanıcıları en çok hangi oyunları indiriyor merak ediyor musunuz? Bu mobil işletim sistemini kullananlar için en iyi oyunlar biraraya geldi.

Birçok büyük ve ufak firma sadece mobil cihazlar için oyunlar geliştirerek büyük paralar elde etti.

Plants vs. Zombies 2

Onlarca farklı versiyonu yapılan ve iPhone’da rekorlar kıran oyun Plants vs Zombies isimli oyunun Android’de de benzer bir sürümü bulunuyor. Tower Defence oyunlarına farklı bir örnek olarak sunulabilecek olan oyunda Zombilere karşı bitkilerle bahçenizi savunmaya çalışıyorsunuz. Oyunun tek dezavantajı sistem kaynaklarını aşırı derecede yorması.

Plants vs. Zombies

Angry Birds Go

Android Market’in belki de gelmiş geçmiş en çok sevilen ve en çok indirilen oyunu olan Angry Birds, hem eğlenceli grafiklere hem de keyifli bir senaryoya sahip. iPhone versiyonu da bulunan oyunda kuşları fırlatarak karşıdaki kuleleri yıkmaya çalışıyorsunuz. Ultra yaratıcı 150 bölümün yer aldığı oyun 12.5 MB boyutunda.

oyun, android, mobil, uygulama