Angry Birds PC 2011 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Angry Birds Oyunu

Yine Angry birds oyunu hakkında yazağım.Çok tutlan bu oyunun pc versiyonunu burada bulacaksınız.Bilgisayarınıza indirip deneme imkanı bulacaksınız.Bunun için oyunun indirilme linkini paylaşmayı uygun buldum.Oyunun indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.Piyasa ilk olarak İPhone için çıkan bu oyun beklenenden büyük bir başarı sağlayınca neredeyse her oyun platformu için değişik versiyonlarıyla piyasaya sunuldu.Yakında sinema filmi olarakta karşımıza çıkacak oyunu bir kez olsun deneme amaçlı indirp kurmanızı tavsiye ederim çünkü denedim çok beğendim.

iPhone‘un en başarılı oyunlarından birisi şüphesiz herkesin bildiği Angry Birds. Geçtiğimiz yıllarda, iPhone’ları kasıp kavuran Angry Birds, şimdi de popüler oyun konsolu PlayStation 3‘e gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca, Windows Phone 7 sürümünün de önümüzdeki birkaç ay içinde hazır olacağı açıklandı.

rp_angry-birds.jpg

Angry Birds oyunu, sapan kullanarak “öfkeli kuşları”, yumurtalarını çalan domuzlara fırlatmaya ve domuzların korunaklı kalelerini yıkmaya dayanıyor.
Oyunun yapımcısı, Rovio Mobile’ın Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, Angry Birds birkaç ay içinde Windows Phone 7′ye gelecek ve bir PC sürümünün de gelmesi gündemde.

Angry Birds’ün PS3 platformuna gelmesi ise tam olarak bir sürpriz değil. Yapımcı şirket, geçtiğimiz yıl konsol üreticileriyle görüştüklerini ve oyunu diğer platformlara da taşımayı hedeflediklerini belirtmişlerdi. Angry Birds 2011 pc versiyonunu da şu an çıkmış durumda Windows 7 64bit sorunsuz çalışabiliyor ayrıca herhangi bir kurulum ihtiyacı duymuyor rar dosyasını açtıktan sonra AngryBirds.exe çift tıklayarak oyunu büyük bir zevkle oynaya bilirsiniz. Oynamaya başladık dan sonra eminim bırakamayacaksınız.

Developer: Rovio Mobile

Publisher: Clickgamer Media Chillingo
Publication Type: license Publication
Language: English
License: Freeware
Size: 44 MB
System Requirements:
Operating System: Windows XP / Vista / Windows 7
Processor: 2GHz
Memory: 512 MB
Video: 3D-graphics card compatible with DirectX, 128 MB
Sound Card: Sound device compatible with DirectX 9.0c
Free space on hard disk: 45.2 MB

Agry Birds oyunları ve indirme linkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(4) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir