GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması

Sponsorlu Bağlantılar

GTA San Andreas Türk Arabaları Yaması

GTA San Andreas Tofaş Şahin yaması sayesinde kendinizi Türkiye sokaklarında hissediyormuşcasına oyuna yabancılık çekmeden oynayabilirsiniz.

Kurulum :

İndirdiğiniz araç dosyasının içinden .dff ve .txd uzantılı dosyalar çıkacaktır. Bu uzantılardan önceki isim, yükleyeceğiniz aracın hangi orijinal araçla değişeceğini gösterir. Mesela içerisinde greenwood.txd ve greenwood.dff dosyaları bulunan bir aracı yüklediğinizde eski greenwood oyundan kalkacak ve yerine yüklediğiniz araç olacaktır.

Araç dosyasının içinde bulunan .dff ve .txd uzantılı dosyaları masaüstü veya herhangi bir yere yollayın. Sabit diskinizde bulunan San Andreas klasörünü bulun. Models klasörünün altındaki gta3.img dosyasını img tool programını kullanarak açın. Karşınıza bir sürü dosya çıkacak. Şimdi masaüstü ya da başka bir yere yolladığınız .dff ve .txd uzantılı olan dosyaların isimlerine bakın. Öncelikle bu 2 dosyayı img tool ile açtığınız gta3.img dosyasının içinden bulmalısınız. Gta3.img dosyasında edit menüsünü kullanarak veya sadece F2 tuşuna basarak arama seçeneğine girin ve bu iki dosyayı bulun. Daha sonra commands menüsünden replace seçeneğini kullanarak bu dosyaları masaüstü veya başka bir yere attığınız dosyalarla değiştirin. Ancak önceden bu dosyaların yedeğini almanızda yarar var. Dosyaları değiştirmeden önce sağ tuş extract seçeneğini kullanarak bu dosyaların yedeğini alabilirsiniz. .dff ve .txd uzantılı dosyaları değiştirdikten sonra artık gta3.img dosyasından çıkabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun dışında indirdiğiniz araba dosyasının içinde vehicles.ide, carcols.dat, carmods.dat, handling.cfg dosyaları olabilir. Bu dosyaların orjinalleri sabit diskinizdeki San Andreas klasörünün altında bulunan data klasörünün içerisindedir. Varsa eğer araç klasörünün içinden çıkan bu dosyaları data klasöründeki bu dosyalarla değiştirin. Bu orijinal dosyaların da yediğini almakta fayda var.

GTA San Andreas Tofaş Şahin Yaması

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(161) Yorum

  RÜSTEM
  26 Ocak 2015 - 11:30

  ya arkadaşlar nəsə yazılar geldi anlamıyorum

  halil ibrahim
  07 Ocak 2014 - 22:58

  arkadaşlar onun araba omuo kara jantlı olyuo

  arda
  29 Ağustos 2013 - 20:29

  arabanın sesi güzel

  eray
  06 Şubat 2013 - 09:34

  kardeş hepsi güzelde arabada tofaş işareti deil hortunge öyle yazan bi yengeç var yuüklemeyi yaptım çalıştı saol

  emre
  05 Eylül 2012 - 12:47

  sağol kardeş

  FURKAN
  01 Eylül 2012 - 14:54

  YA ARKADAŞLAR HER ŞEYİ YAPTIM DEDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM OLDU AMA ARABA NERDE

  AbuzİTTin
  01 Ağustos 2012 - 22:14

  LAn On,buçuklar bişe bilmiyonuz adam diyo ki googleye img tool yazın indirin diyo sonra onu açın diyo sonra ordan open diyin diyo ordan GTA San Andreas\models\gta3 açın diyo ordan da istediğiniz bir arabanın (atıyorum..Audi.dff ve Audi.txd dosyalarını bulun diyo hıh şimdi sizinde yukleyeceginiz (internetten indirdiginiz) Şahin yada kartal yada toros neyse işte o mesela şahin.dff ile şahin.txd dosyalarını değiştirin diyo bunu yapabilmek içinde o gta3 ün içinden Audi.dff yi bul tmm mı hıh seninde indirdigin Şahin.dff ile değiştircez .Audi.dff ye sag tıkla replace midir nedir hıh onu tıkla.tmm oldu bu. ama daha fazla tıklama replace replace replace yapma yoksa oyundan atar girdigin zaman gta sa calışmayı durdurdu der.. hıh bu yaptıgımızın aynısını Audi.txd ye de yap yani replace olayını okadar.. 😀 bitti oh bea gözlerimin önü siyahlaştı lan ekrana bakmaktan oh beee ohh zekasız arkaşlarım bnim 😀

  SORUN OLABİLİR: Eet arkadaslar sorun şu eger düzgün bi şekilde yapmassanız oyuna girdiginiz zaman oyunu baslat,ayarlar,çıkış ekranına tam gelirken oyundan atabilir ama pro lar için zaten böyle bişe yoktur çünkü onlar ustadırlar… EMeGe.._SaYGı….

  İi akşamlar..

  22.11

  tunahan
  22 Temmuz 2012 - 23:35

  herseyi yaptım araba yok nerde bulcam arabayı

  aezakmı
  19 Temmuz 2012 - 11:41

  ama neden bu kadar karışık

  haydar
  22 Haziran 2012 - 13:32

  yaa yamayı yaptım şahin geldi ama bulanık gözüküyor şahin modifiyesiz

  furkann
  27 Mayıs 2012 - 20:43

  çookkkk güzell

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir