GTA San Andreas’ı Tofaş Şahin İle Oynayın

Bilgisayarda oyun oynama zevkini fazlasıyla çıkarmaya çalışanlardansanız bazı oyunlarda mutlaka yama yapma yada hile kodları girmenin gerekliliğini fark etmişsinizdir. GTA San Andreas oyununu severek oynayanlardansanız  eminizki burada verilenler epey işinize yarayacaktır. Çünkü oyunun bazı aşamalarında değişiklik yapmak yada bölümü kolayca geçebilmek ancak bu şekilde mümkün olmakta. Boşuna dememişler “oyunu bitiremiyorsan hile yap” diye 😀

Gta San Andreas Modifiyeli Şahin Yaması

Daha önce de belirttiğimiz gibi Gta San Andreas yamalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Kesinlikle çalışan ve resimli anlatım ile kullanılabilen yamaları sizlerle paylaşıyoruz. Hatasız olmasının yanı sıra gösteriş açısından da oldukça üst düzey şahin yamasına göz atınız.

oyun, gta, araba

Şahin yamasının bir diğer özelliği doğasında modifiye olmasıdır. Bu biraz komik kaçtı bunun farkındayım. Gta San Andreas oyunu içerisinde bulunan modifiye dükkanları için bu yama uygun olmuyor. Sizlerin de farkında olabileceğiniz gibi sonradan yapılan şahin yaması ve ya modifiyeli kartal arabası oyun ile tam uyumlu olmadığı için modifiye dükkanlarında sorunlar ortaya çıkıyor. Bu sebepten dolayı Şahin yaması Modifiyeli olarak tasarlandı. Bu sayede herhangi bir ekleme yapmadan hava atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

TOFAS SAHiN yamasını indirmek için tıklayınız

Alternatif link ile indirmek için tıklayınız…