GTA San Andreas’ta Kızı Eve Nasıl Atabiliriz?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Sizden gelen soru:

[box type=”success” ] Gta san andreas da kızı eve nasıl sokabiliriz? [/box]

Cevap:

Kızı Arabaya Atma

İlk önce oyunda kızı arabaya nasıl atacağınız anlatalım;

Oyunda kız yanınıza geldiğinde (Y) ye basın. Kız arabaya binecektir. Daha sonra yapmanız gereken kızı nereye isterseniz oraya götürmektir.

gta san andreas

Kızı Eve Atma

Radardaki yeşil yere doğru gidin oradaki Molotof kokteylini alın ve radardaki sarı yere gidin oradaki adamları öldürün sonra pencerelerden içeriye Molotof kokteyllerini atın ve bir demo girecek bir kız pencereden bağıracak içeriye girin. Çabuk olun sağ tarafta kızın sağlığı bulunmaktadır. Dümdüz ilerleyin ve duvara geldiğiniz zaman sol taraftan merdivenler ile yukarı çıkın ve kızın yanına gidin. Kızın olduğu odanın kapısı alevler içinde olduğu için giremiyoruz. Aşağı kata inerek mutfaktan yangın söndürücüyü alın ve kızın yanına gidin alevleri söndürün. Şimdi geldiğiniz yoldan geriye gidemeyeceğiz çünkü bina çökmeye başlayacak. Yıkılan yerlerin sol taraflarındaki odalardan içeri girin ve o şekilde kendinize yol yapın sakın arkanızdaki kızı unutmayın ve kızın ve sizin geçebilmeniz için bazı alevleri söndürün. Dışarı çıktığınız zaman kız bize bir teşekkür öpücüğü konduracak sonra kızı evine bırakın ve görevimiz tamamlanmıştır.

Açıklama;

Artık bir kız arkadaşımız var bu kız arkadaşımızı istediğiniz zaman alıp bir yerlere götürürseniz sizden daha çok hoşlanacaktır. Size tavsiyem kendisini hemen yukarıdaki sokaktaki yere götürün yeter ve ayrıca sizi aradığı zaman sakın telefonu yüzüne kapatmayın yoksa size olan sevgisi düşecektir.

Telefonumuz çalacak ve arayan Sweet bir sorun olduğundan bahsediyor ve bize Ammo-Nations ta olduğunu söylüyor bizde C’nin görevini bitirdikten sonra yanına gidelim ve göreve başlayalım.

Artık radarda R harfi de kalktı sadece BS kaldı şimdi onun görevlerini almak için gidelim. Arada bir spor salonuna gitmeyi unutmayın.

NOT: Bu yöntemler denenmemiştir. İnternetten bulmuş olduğum yöntemleri sizinle paylaştım.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(5) Yorum

  elsen
  25 Mayıs 2015 - 15:16

  men bir sey basa dusmedim

  arya demir
  12 Nisan 2015 - 11:18

  parantzleri yazcakmıyız

  DİLANUR
  27 Nisan 2014 - 11:52

  SARI YER NERESİİİİİİİİİ

  hasan
  07 Mart 2014 - 13:23

  sarı yer neresiii

  mehmetcan
  16 Aralık 2013 - 18:41

  sarı yer nersi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir