Metin2 Video Kayıt Yapmak ve Hile Tespiti

Sponsorlu Bağlantılar

Metin2 Video Kaydı ve Hile Tespiti Nasıl Yapılır?

Metin2 oyunu çok geniş çaplı bir oyun olduğu için hile yapmak ve video kayıt almak gibi birçok küsüratı vardır.Öncelikle bu oyunda video kayıt yapmak için buradan Fraps programını indirin.Sonra da aşağıda açıklanan bilgilerden yararlanınız.

Movies bölümünde Folder to save movies in bölümü videoların kayıt olduğu bölümdür..Changeye basarak değiştirebilirsiniz..

Video Capture Hotkey video kayıt kısayol tuşudur..Disableye basarak sıfırlıyabilir None ye tıklıyıp istediğiniz bir kısayolu ayarlıyabilirsiniz..Kısayolu değiştirmediğiniz takdirde F9 a bastığınızda program ekranın görüntüsünü kayda başlar..30sn görüntü aldıktan sonra otomatik durur..Tekrar görüntü almak için F9 tuşuna basabilirsiniz..

Sponsorlu Bağlantılar

Screenshots bölümünde folder to save screnshoots in bölümü vardır..Ss lerin kayıt yapıldığı yeri Change ile değiştirebilirsiniz..

Screen Capture Hotkey ss alma kısayoludur..Disable ile sıfırlıyabilir None ye tıklıyıp istediğiniz bir kısayol oluşturabilirsiniz..Değiştirmediğiniz taktirde F10 a bastığınızda program screnshot alacaktır..

Alınan videoların boyutu yüksek olduğundan dolayı küçültmek için Total Video Convertar programını kullanabilirsiniz.

Unutmayın en az 30 saniye kayıt yapmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir