En İyi 10 Ücretsiz Online Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Online Oyunlar

Çevrimiçi yani online oyunları ücretsiz oynamak ister misiniz? Hemde tamamen ücretsiz bir şekilde.O zaman sizlere tanıtacağımız en iyi 10 ücretsiz ve online oyunu kesinlikle denemelisiniz.Birbirinden güzel ve büyük yapımlar olan bu online oyunların başından kalkamayacaksınız.

Aşağıdaki online oyunlar hem üctretsiz hemde en güzelleri olarak karşımıza çıkıyor ve milyonlaca oyuncu tarafından tercih ediliyor.Aşağıdaki online oyunları tek kuruş ödemeden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1.World of Tanks

World of Tanks’da, 30 oyuncu büyük savaş alanlarında tank gibi araçları kullanarak savaşıyorlar. Araçların her türlü silahları, ağır ve hafif zırhlı araç çeşitleri var.

Oyunu hemen oynayın: World of Tanks

2.APB: All Points Bulletin Reloaded

San paro şehrinde iki güç birbiriyle çarpışıyor: Law Enforcement ve Suçlular. Kimin tarafında olacağınız size kalmış. 27 araç, özelleştirilebilen silahar ve giysiler mevcut.

Oyunu hemen oynayınAPB: All Points Bulletin Reloaded

3.BattleForge

BattleForge, strateji ve aksiyon yüklü gerçek zamanlı oynanışı ve yapay oyun kartlarını bir araya getiriyor.

Oyunu hemen oynayın: BattleForge

4.Star Trek Online

Uzayın sonsuz derinlikleri, kendi geminizin kaptanı olarak artık ücretsiz şekilde araştırabilirsiniz. Champions Online yapımcısı episodik formatla oyunculara düzenli olarak yeni içerik, güncellemeler ve maceralar sunuyor.

Oyunu hemen oynayın: Star Trek Online

5.Age of Empires Online

“Age of Empires”in çevrimiçi sürümü tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Ancak tek oyunculuoynasanız dahi çevrimiçi olmak zorundasınız. Microsoft’un belirttiğine göre, oyuncuları 40 saatin üzerinde bir oynama süresi ve birçok yeni birim bekliyor.

Oyunu hemen oynayın: Age of Empires Online

6.Shot Online

Bu golf oyununda, internet üzerinden karşılaştığınız oyunculara karşı elde ettiğiniz zaferlerin sonucunda kazandığınız sanal para ile ekipmanımızı geliştirebiliyoruz.

Oyunu hemen oynayın: Shot Online

7.Age of Conan: Unchained

Hyboria’nın zengin ve devasa dünyası, çok iyi bir MMORPG savaş sistemi, her türlü özellik ve yetenekleri ile “AoC: Unchained”, RPG hayranları için çok iyi bir seçenek.

Oyunu hemen oynayın: Age of Conan: Unchained

8.ARMA 2: Free

“ARMA 2: Free”, orijinal versiyonun single player bölümünü içermiyor, dolayısıyla aynı HD grafiklere de sahip değil. Fakat çoklu oyuncu bölümü tamamen duruyor. Ayrıca, içerdiği editörle kendi savaş alanlarınızı tasarlamanız mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu hemen oynayın: ARMA 2: Free

9.Canaan Online

“Canaan Online”, rengarenk ve eşsiz grafik tarzına sahip izometrik bir RPG. Süre limitli ve heyecan verici PvP savaşları, grup savaşları, evler, ve daha fazlası sizi bekliyor.

Oyunu hemen oynayın: Canaan Online

10.Battlestar Galactica Online

“Battlestar Galactica” bir efsane, en azından bir televizyon dizisi olarak. “Battlestar Galactica Online” savaşı, PC başındaki hayranlarının önüne getiriyor.

Oyunu hemen oynayın: Battlestar Galactica Online

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir