Türkçe Üç Boyutlu Basketbol Oyunu

Ücretsiz olarak internet üzerinden 3 boyutlu basketbol oyunu oynamak isteyenler için BasketDudes isimli oyun en iyi seçeneklerden birisi olacak. Türkçe dili sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız bu oyunu internet üzerinden oynayabileceğiniz gibi isterseniz bilgisayarınıza indirerek de oynayabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuna girdiğimizde ilk olarak rüya takımımızı oluşturuyoruz. Takımımız için oyuncularımızı seçiyoruz. Takım oyuncularımızın birbirinden farklı bir çok özelliği oluyor. İşte bu özelliklere bakarak tercihimizi yapıyoruz. Fakat başlangıçta verilen oyunculardan pek bir şey beklemeyin. Çünkü onları antremanlarla geliştirecek olan kişi sizsiniz.

BasketDudes’un öne çıkan en önemli yanlarından biri, takım oyuncularımızın yani karakterlerimizin yeteneklerinin çok ayrıntılı verilmiş olması oluyor. Ana başlık olarak; atış yetenekleri, hücum yetenekleri, savunma yetenekleri ve genel yetenekler olarak 4’e ayrılıyor. Fakat bu ana başlıkların bir çok alt başlığı da bulunuyor.

BasketDudes

Bize düşen görevlerin başında bu yeteneklerine göre oyuncuları yerleştirmek ve istediğimiz yönde bu karakterleri geliştirmek. İşte bütün bunları yaptıkça zamanla daha da iyileşen bir takım karşımıza çıkmaya başlıyor. Oluşturduğumuz takımın oyuncularından başka; formasını, logosunu ve ismini de ayrıntılı bir şekilde biz yapıyoruz.

BasketDudes‘a ilk başladığınızda eğitim kısmı ile oyunu hemen öğrenebilirsiniz ya da direk olarak oynayarak öğrenmeyi seçebilirsiniz. Oyunu oynaması gayet öğrenilebilir ve kolay diyebiliriz. Fakat asıl iş, düzgün oynamaktan çok enerji, nesneler ve kartları düzgün yönetebilmekten geçiyor. Oyuncuların yeteneklerini ve performanslarını bu şekilde idare edebiliyoruz.

Oyunun Videosu

ENERJİ: Oyuncunuzun performansını etkileyen en önemli şey yeteneğinden sonra yorgunluk durumudur. Bunun için oyuncularınızı düzenli olarak kullanmalısınız.

NESNELER: Takımların ve oyuncuların teçhizata, oyun malzemelerine ve ürün şıklığına önem verilmiş.

KARTLAR: Özel antreman teknikleri, güzel anlar ve hem sahada hem de saha dışında oyuncu davranışları gibi durumlar, özel kartlar ile temsil edilmektedir. Kartlar; maç sırasında, molalarda ve maç dışında kullanılabilir. Bunları kullanmamızın amacı oyuncuların ve takımın gücünü arttırmaktır.

Oyuncularınızı iyi geliştirebilmeli ve dolayısı ile takımınızı güçlendirmeye önem vermelisiniz. Rüya takımınızı iyice geliştirdikten sonra tek yapmanız gereken önünüze geleni yenmek ve özel turnuvalarda kupalar kazanmak oluyor.

Oyunu oynamak için tıklayın: BasketDudes Oyna