Türkçe ve Ücretsiz Online 3D Uçak Savaşı Oyunu – AirRivals

Sponsorlu Bağlantılar

AirRivals İle Uçak Savaşına Hazır Olun

Türkçe ve ücretsiz olan AirRivals oyunu online bir şekilde internet üzerinden oynanmaktadır.İnanılmaz aksiyon sahnelerinin yer aldığı harika bir savaş oyunu olan AirRivals aynı zamanda 3D keyfi de sunuyor.

Oyunun 3 boyutlu grafikleri sizi büyülerken farklı oynanışı da sizi etkileyecek.Oyun tamamen Türkçeleştirilmiştir.Üç boyutlu grafiğin oyunun her alanında karşınıza çıkacağında emin olabilirsiniz..Özellikle gemilerde kullanılan görsellikler harika.Efektler ve animasyonlar da oyunu mükemmel yapan diğer unsurlar.

Sponsorlu Bağlantılar

AirRivals Hakkında

Yeni dünyalar keşfet ve tehlikeli canavarlar hakla.

Büyüleyici Phillon gezegeni semalarında keşif gezintisine çık! Derin vadilerden ve buzlu mağaralardan başlayarak karlı dağların doruklarına, sık çalılıklı ormanlardan sonsuz evrenin derinliklerine, her yerde düşman avına çık. Gözü pek görevlere atıl ve uzak diyarlardan düşman makinelerle savaş!

Bir gökyüzü ustası ol ve Phillon gezegenini fethet

Gemini nasıl uçuracağını ve onu en iyi nasıl donatacağını öğren. Makinenle bütünleşinceye kadar uçuş yeteneklerini geliştir ve ne kadar iyi olduğunu kanıtla! İster düşman birliklere karşı heyecanlı düellolara gir, ister kendi ulusundan oyuncularla boy ölçüş, istersen diğer sunuculardan oyuncularla zorlu savaşlara gir!

Uğruna hayatını ortaya koyacağın tarafı seç!

FreeSKA’da alacağın eğitimden sonra, hangi ulustan olmak istediğini seçmelisin. Ya Bygeniou Kraliyetçileri’nden (BCU) ya da Arlington Asiler Ordusu’ndan (ANI) olabilirsin. Ulusunun şanı, nüfuzu ve onuru için savaş! Zor görevleri yerine getir ve faydalanabileceğin, yeni teknolojiler keşfet!

Dostlarınla birlikte savaş filoları ve güçlü ittifaklar kur

Kendi liderliğinde kuracağın filo ile düşmana karşı savaş. 30 veya daha fazla üyeden oluşan bir tugay kur ve sıralamada birinci olmak için mücadele et. Başkanlık seçimlerine girerek ulus liderliğine adaylığını koy. Ulusunu zafere taşı!

Oyun Nasıl Oynanır?

Karakter oluştur

Öncelikle ilk gemini seç. Bunun için “yeni”ye bas. Her sunucu için üç gemi yaratabilirsin.

Değişik gemi türleri ve onların açıklamalarını burada görebilirsin. Tamamen farklı uçuş özellikleri ve yetenekleri olan dört gemi türü arasından seçimini yapabilirsin

Bir karakter seçin. Farklı bay veya bayan karakterlerden birini seçebilirsiniz. “ID” nin yanına karakteriniz için bir isim girin ve artık oynamaya hazırsınız.

Şimdi sadece ulusunu seç: ister Bygeniou’daki emperyalist fraksiyonu (BCU) seç ister Arlington’daki isyancı ordusunu (ANI). 11’inci seviyeye ulaştığında tekrar ve nihai olarak, hangi safta olmak istediğine karar verebileceksin.

Oyuna ilk başladığında kılavuza bakmanı tavsiye ediyoruz. Orda Gear ve silah kullanımı ile ilgili herşeyi öğrenebillirsin.

5. Nesne dükkanı

AirRivals’ta daha hızlı seviye gelişimini sağlayarak oyundan daha büyük bir keyif almanı sağlayacak, sayısız Premium Eşya bulunur. Eşya dükkanına gitmek için sağ alttaki arayüzde ilgili sekmeye tıkla.

Sponsorlu Bağlantılar

Burada, şu anda uygun olan eşyaların listesini görebilirsin. Herhangi bir eşyanın açıklamasını görmek için fareyi üzerine götür ve sol tıkla. Eğer hesabına kredi yüklediysen, eşya dükkanına bir dahaki ziyaretinde kredilerini görebilirsin. Almak mı istiyorsun? Öyleyse eşya açıklama penceresinde ‘satın al’ a tıkla. Artık aldığın eşya, onu doğrudan kullanabilecegin yer olan envanterde görülebilecek.

Bir eşya alabilmek için öncelikle hesabına kredi yüklemen gerek. Lütfen bunun için AirRivals ana sayfasındaki eşya dükkanını kullan. Hesap bilgilerinle oyuna giriş yaptıktan sonra, hesap menüsündeki „Krediler“’i seç. Şimdi, değişik ödeme seçenekleri arasından tercih yapabilirsin. Menü talimatlarını takip etmen yeterli.

Oyunun Sistem Gereksinimleri

En düşük sistem özellikleri

 • İşletim Sistemi-Win 98, Win XP, Win 2000
 • CPU-Pentium3 1GHz
 • Bellek-512MB
 • Grafik kartı- 32MB RAM üzeri grafik kartları
 • DirectX 9.0- destekli ses kartı
 • Windows-uyumlu fare

Önerilen sistem özellikleri

 • İşletim Sistemi-Win 98, Win XP, Win 2000
 • CPU-Pentium4 1.8GHz
 • Bellek-1 Gigabayt
 • Grafik Kartı-64MB RAM üzeri ekran kartı
 • Ses Kartı-DirectX 9.0 destekli
 • Windows-uyumlu fare

AirRivals oynamadan önce sistem gereksinimlerini kontrol et:

Yetersiz grafik belleği FPS(saniyede gösterilen kare sayısı) kaybına yolaçabilir. Bu türdeki sorunlardan oyun ayarlarını düzenleyerek sakınabilirsin. En düşük sistem gereksinimlerinde oynarken, menüden ‘Minimum Kare’ yi seçmeyi unutma. Bir çok kişi aynı anda oyun istemcisini indirirken, indirme hızı düşebilir. Bu durumda göstereceğin sabır için şimdiden teşekkür ederiz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayınız; AirRivals İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir