FIFA 17 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 17 Resmen Duyuruldu!

EA tarafından beklenen oyun FIFA 17‘nin duyuru resmen yapıldı. Yıllardır oyunseverlerin büyük ilgi gösterdiği FIFA 17 serisi 2017 yılında da dopdolu bir şekilde geliyor. Futbol oyunlarına yeni bir bakış getiren Electronic Arts şirketi, son yıllarda çıkardığı başarılı oyunlarda bu alanda en büyük rakibi olan PES’i geride bırakmayı başardı.

FIFA 17 oyununda yer alan en büyük yenilik ise yeni bir oyun motorunun kullanılması oldu. Serinin son oyunlarında kullanılan Ignite Engine isimli oyun motoru yerine Frostbite oyun motoru kullanılacak. Bu yeni oyun motoru ile birlikte daha gerçekçi futbol maçları oyunseverlere sunulacak.  Frostbite oyun motoru ilk defa Battlefield serisi karşımıza çıkmıştı.

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 17

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

EA tarafından oyunun duyurusu kısa bir video ile yapıldı. Oyunun daha detaylı tanıtım videosunun 12 Haziran 2016 tarihinde geleceği de açıklandı.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere oyunun kapağında 4 futbolcu yer alacak. Sağ baştan sayacak olursak  Marco Reus (Borussia Dortmund), James Rodriguez (Real Madrid), Anthony Martial (Manchester United) ve Eden Hazard (Chelsea) gibi genç yeteneklere kapakta yer verildi.

FIFA 17 oyununun çıkış tarihi ise 29 Eylül 2016 tarihi gösterildi. FIFA 17, Frostbite altyapısıyla Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak.

FIFA 17 Çıkış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir