GTA 5 Türkçe Yaması Geliyor!

GTA 5 severler için müjdeli haber geldi. GTA 5’in PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleri için Türkçe yama geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA 5’e Türkçe yama yapılıyor!

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan 2013 yılının sonunda piyasaya çıkan GTA 5 oyunu dünyanın gelmiş geçmiş en çok satan 10 ayunundan birisi olmaya başardı.

Ayrıca bkz: Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Çok Satan 10 Oyunu

Rockstar’ın harika oyunu Grand Theft Auto 5 için Türkçe yama gelecek.  PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleri ile uyumlu olacak olan bu Türkçe yama için çalışmalara başlandı. GTA 5’i Türkçe oynamak isteyenleri bu haber oldukça sevindirecek.

Sponsorlu Bağlantılarrr

İnanılmaz grafikleri, çoklu oyuncu modu ve hikayesi ile çok beğenilmişti. Bunun karşılığı olarak da milyonlarca satış yapmayı başarmıştı. PC için de geleceği açıklanan oyunun Türkçe yama çalışmaları başladı.

Ayrıca bkz: PC İçin GTA 5 İndir!

Grand Theft Auto V - GTA 5

GTA 5’e Türkçe yama ekibine katılın

South Park The Stick of Truth, The Wolf Among Us Episode 2-3 ve The Walking Dead Season 2 Episode 1-2-3’ü Türkçeye çeviren Technogame ekibi Grand Theft Auto 5’in PC sürümü için Türkçe yama çalışmalarına başladığını açıkladı.

Şimdilik CFW’li PlayStation 3 üzerinde test edilen GTA 5’in Türkçe yaması başarıyla devam ediyor. Eğer İngilizcenize güveniyor ve GTA 5’in Türkçe yama sürecini hızlandırmak istiyorsanız siteye buradan çevirmen olarak başvurabilirsiniz.

GTA 5’i Türkçe oynamak isteyen PS3 ve Xbox 360 sahiplerinin muhtemelen cihazlarına CFW işlemini yapmaları gerekecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir