Origin İle FIFA 14 Demo Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Origin İle EA Oyunlarını İndirme

EA tarafından dört gözle beklenen FIFA 14’ün demosu en sonunda resmen yayınlandı. PC için yayınlanan FIFA 14’ün demosunu sadece Electronic Arts‘ın kendi oyun platformu üzerinden indirebiliyorsunuz.

EA’nın kendi oyun platformu olan Origin üzerinden indirilen FIFA 14’ün demosu bir çok oyunseverin kafasını karıştırıyor. Sadece FIfa 14’de değil diğer EA oyunlarını Origin üzerinden indirme konusunda da sıkıntı yaşayan oyunseverler için nasıl oyun indireceklerini resimli bir şekilde aktaracağız.

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 14’ün demosunu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için öncelikle Origin programını indirin.

İndirmek için tıklayın: Origin

Origin Üyelik ve Giriş

Programı yükledikten sonra öncelikli olarak eğer bir Origin hesabına sahip değilseniz, kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Daha önceden kullanmakta olduğunuz bir Origin hesabınız varsa, hesabınıza giriş yaparak sizlere göstereceğimiz adımları sırasıyla takip edebilirsiniz.

FIFA 14 Demo Origin İle Nasıl İndirilir?

Origin programını çalıştırdıktan sonra, kendinize ait olan kullanıcı hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Origin’in ana penceresinde sağ tarafta yer alan FIFA 14 PC Demo başlığı ister istemez dikkatinizi çekecektir zaten.

FIFA 14 Demo Origin 1

Resimde gördüğünüz gibi FIFA 14 PC Demo bağlantısına tıklayarak işlemimize devam ediyoruz ve karşımıza gelen FIFA 14 Ultimate Edition sayfasının orta bölümlerinde yer alan “Try FIFA 14 DEMO before you buy!” bağlantısına tıklıyoruz.

FIFA 14 Demo Origin 2

Karşımıza gelen FIFA 14 Demo indirme sayfasında yapmamız gereken şey resimde gördüğünüz gibi “Download Now” butonuna tıklamak.

FIFA 14 Demo Origin 3

Son olarak lisans şartlarını okuduğumuzu ve kabul ettiğimizi belirten bölüme tik atıyor ve tekrar “Download Now” butonuna tıklayarak indirme işlemine başlıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 14 Demo Origin 4

FIFA 14 Demo’nun indirme işlemi tamamlandıktan sonra, Origin’in üst bölümünde yer alan MY GAMES sekmesi altında beliren FIFA 14 resminin üzerine gelerek, karşımıza çıkan menü üzerinde yer alan “Play” butonuna tıkladıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Aynı işlemi masaüstünüz üzerinde yer alan FIFA 14 kısayoluna tıklayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

FIFA 14 Demo Origin 5

Tüm işlemleri tamamladığınıza göre, artık FIFA 14 DEMO‘yu herkesten önce keyifle oynayabilirsiniz.

FIFA 14 Demo’daki Takımlar

Yayınlanan demo üzerinde oyuncular tarafından seçilebilecek farklı 8 takım bulunuyor. Takımların listesi ise şu şekilde:

  • Borussia Dortmund
  • AC Milan
  • Paris Saint-Germain F.C.
  • FC Barcelona
  • Boca Juniors
  • Tottenham Hotspur F.C.
  • Manchester City FC
  • New York Red Bulls
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir