PES 2014’te Yer Alan Bütün Takımların Listesi ve Türk Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2014’te Büyük Eksiklik

PES 2014 oyununun geçtiğimiz günlerde yayınlanan demosunun ardından Konami tarafından PES 14‘te yer alacak bütün takımların listesi de yayımlandı. PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkış yapacak olan PES 2014 yakında satışa sunulmaya başlanacak. 20 Eylül 2013 tarihinde satışa sunulacak olan PES 2014’ün demo sürümü dün itibari ile PSN ve Xbox Live için yayınlanmıştı.

FIFA ile yarışmak adına yeni oyun motoru gibi bir çok yeniliğe giden Konami, oyunda yer alacak takımları açıkladıktan sonra özellikle Türk oyunseverlerde büyük bir hayal kırıklığı yarattı. TFF ile yaşanan lisans sorunu nedeniyle Türkiye‘den sadece bir kulüp PES 2014’te yer aldı.
Bu sene AFC Şampiyonlar Ligi ve Arjantin Premier liginin de bulunacağı yapımda, Türkiye Süper Ligi ise yer almıyor. Dahası, ülkemizde geniş birfan kitlesine hitap etmesine karşın, PES 2014‘te bulunan tek Türk takımı Galatasaray.

Ayrıca bakınız: PES 2014 DEMO İndir!

PES 2014 2

Konami geçtiğimiz senelerde Galatasaray‘ın haricinde Fenerbahçe veBeşiktaş‘a da diğer Avrupa kulüpleri sekmesinde yer veriyordu. Bu seneTürk takımı sayısının 1’e indirilmesi hiç olmamış. Dahası Danimarka gibi düşük bir ligden bile 2 takım yer alırken, bizim ligimizden nasıl sadece 1takım oyuna dahil edilebilir, anlamak güç.

Konami tarafından yayınlanan listeye dilerseniz buradan bakabilirsiniz. (Listede ki mavi renkli takımlar, oyuna bu sene dahil olan takımları simgeliyor.)

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir