Playstation 3 İçin Gran Turismo 6 Çıkış Tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

PS3 İçin Özel Gran Turismo 6

Gran Turismo 6 için çıkış tarihi açıklandı. Oyunun yapımcıları olan Polyphony Digital ve Sony ortaklığında ortaya çıkarılan ve Playstation 3 için özel olarak geliştirilen Gran Turismo 6 oyununun çıkış tarihi de belli oldu.

Almanya‘da gerçekleşen Gamescom fuarında Sony tarafından PS3 için özel olarak geliştirilen Gran Turismo 6‘nın çıkış tarihini duyurdu. Bu fuarda Son tarafından Playstation 4‘ün çıkış tarihi de resmen duyuruldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Serinin diğer yapımları gibi Polyphony Digital imzası ile raflardaki yerini alacak olan Gran Turismo 6‘nın Avrupa’da 6 Aralık 2013‘te satışa sunulacağı belirtildi.

Gran Turismo 6

Polyphony Digital‘in yetkili isimlerinden Kazunori Yamauchi daha önce verdiği bir demeçte, Gran Turismo 6‘nın bu sene içerisinde raflardaki yerini alacağını zaten belirtmişti.

Hatırlanacağı üzere serinin bir önceki oyunu olan Gran Turismo 5‘in çıkış tarihi birkaç defa ertelenmiş, oyunun çıkışı adeta yılan hikayesine dönmüştü. Umarız Gran Turismo 6 içinde son anda sürpriz bir erteleme kararı ile karşılaşmayız.

Gran Turismo 6 için Gamescom‘da yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Turismo 6 Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir