PS, Xbox ve PC İçin FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe Taraftarına Özel Fifa 16

En popüler futbol oyunu olan FIFA 16’nın Fenerbahçe taraftarı için özel bir versiyonu hazırlandı. EA tarafından resmi olarak çıkarılan bu yeni FIFA 16 versiyonunu Fenerbahçe taraftarları hemen satın alabilir.

Fenerbahçe kulübü tarafından yapılan duyuruda Fenerbahçe taraftarına özel olan FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu satışa sunuldu. Fenerium mağazalarında satışa sunulan FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu tüm platformlar için satışa çıktı.

PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarına özel olarak FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu Fenerium mağazasında satışa sunuldu. FIFA 16 Fenerbahçe sürümünün kapağında ise Fenerbahçe’nin yıldız futbolcular Robin Van Persie, Nani ve Fernandão yer aldı.

FIFA 16 Fenerbahçe Özel Versiyonu

Fenerbahçe Türkiye’de ezeli rakipleri olan Galatasaray ve Beşiktaş‘ın önünde sürekli bu tür girişimde bulunarak taraftarını memnun etmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz hafta taraftarların Facebook’ta profil fotoğraflarına Fenerbahçe logosu eklemeleri konusunda Facebook tarafından ilk olarak Fenerbahçe kulübü tercih edilmişti.

EA Sports’un Fenerbahçe ile anlaşarak çıkardığı bu özel versiyonu satın almak için Fenerium mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir