Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Stres İçin Oyunlar

İnternetteçok zaman geçiriyorsanız ve çalışma stresinden uzaklaşmak istiyorsanız işimize kısa bir ara verdiğimizde, kafamızı boşaltmak için bazen elimiz oyunlara gidiverir. İşte tam da bu anlarda işinizi görecek 10 oyun:

Sponsorlu Bağlantılar

Bu oyunlar çok basit gelebilir hatta çocuk oyunları diyebilirsiniz ama bu oyunlar zaten stresinizi atmak ve biraz olsun rahatlamak için oynayabileceğiniz basit bir kaç oyun seçim sizin 🙂

flash oyunlar

6 Adet Flash Oyun

1. Filler: Balon şişirmeyi seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız.

Ortalıkta başıboş dolaşan toplardan kaçarak ekranın 2/3’ünü şişirdiğiniz toplarla doldurmanız gerekiyor. 1. bölümde 2 can ve 20 top hakkıyla oyuna başlıyorsunuz, bölümler zorlaştıkça haklarınız artıyor. Buradan oyunu izleyebilirsiniz, buradan oynayabilirsiniz.

2. Red Remover: Amaç, ekranda gördüğünüz kırmızı şeyleri yere düşürmek, yeşil şeyleri ekranda tutmak.

3. Orbox: Yanıp sönen kareciği kırmızı kutuya ulaştırmamız gerekiyor. Yön tuşlarıyla havada duran taşlara tutuna tutuna yolumuzu buluyoruz. Buradan izleyin, buradan oynayın..

4. Line Game: Fare kullanmak basit bir şey aslında. Ötesine geçip fareyle akrobasi yapmak isteyenler buradan denesin..

5. Collider: Grafik arayüzü olarak çok çekici gelmese de oyunun içeriği sarıcı. Meditasyon etkisi yapan müziğini de unutmamak lazım.

Eksilerle artıların birbirini patlattığı oyunda, karşınızdaki düzenekte size verilen topları yerleştirerek topların birbirini patlatmasını sağlıyorsunuz. Ben ilk oynadığımda başından kalkamamıştım.
Buradan izleyin, buradan oynayın..

6. Orisinal: Hakikaten çok orijinal oyunların olduğu siteye girdiğiniz andan itibaren, sol eliniz özgür (Solaklar hariç). İster fındık fıstık yiyin, ister başınıza yastık yapın.. Minimum enerji harcamak istediğinizde girin siteye sakin sakin takılın.