TTNET Oyun Servisi

TTNET ‘in bir çok ekstra servisleri var.TTNET oyun,TTNET müzik gibi…Ama çoğu TTNET üyesi gibi bende bu servislerin nasıl kullanılacağını bilmiyorum diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.Bu yazıda TTNET oyun servisinin nasıl kullanılacağını anlatmaya çalışacağız.Umarız burdan işinize yarayacak bilgiler öğrenirsiniz 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

TTNET’in oyun servisini eğer duymadıysanız, bu yazı size yardımcı olacak. Her TTNET abonesinin ücretsiz olarak kullanabildiği bu site sayesinde, eğlencenin kapısını aralamış olacaksınız.

TTNET’in kullanıcılar tarafından pek bilinmeyen başka bir servisi de Oyun adını taşıyan web sitesi.

Oyunlar hakkında bilgi alabileceğiniz bu sitenin en güzel yanı ise, Far Cry 2, Assassin’s Creed gibi tüm dünyada büyük ilgi görmüş yapımları ücretsiz ve lisanslı olarak bilgisayarınıza indirebilmeniz.

Siteye Nasıl Üye Olunur?

Sitenin özelliklerini kullanmak için üye olmanız gerekiyor. Bunu yapmak için sağ üst kısımda bulunan Üye Ol seçeneğine tıklayın.

Üye olmak için, ADSL kullanıcı adınızı ve şifrenizi bu bölüme yazmanız gerekiyor. Bu bilgileri verirseniz, sahip olduğunuz tarifeye göre üyeliğinizin özellikleri artıyor.

Profilinizi Ayarlamak

TTNET Oyun aynı zamanda kullanıcılar arasında online bir platform oluşturuyor. Bu sayede, yeni arkadaşlar edinebilir ve kendinize oyuncu profili ayarlayabilirsiniz.

Bu ayarlara  girmek için ekranın sağ üst kısmında bulunan profil kısmına tıklayın. Yine sağ tarafta bulunan alana tıklayarak istediğiniz profil resmini yükleyebilirsiniz.

Sağ taraftaki menüden site üzerindeki arkadaşlarınızı arayabilir ve beğendiğiniz oyunları ekleyebilirsiniz.

Oyunlara Göz Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Sitenin en büyük özelliği ise, popüler oyunları üyeliğinize göre indirmenize izin vermesi. ADSL tarifenize göre bu indirme hakkınız 100 oyuna kadar çıkabiliyor.

Ana sayfada bulunan PC Oyunları kısmına tıklayın. Burada sayfanın değişeceğini göreceksiniz. Mavi kutucukta bulunan “Tüm Oyunlar” kısmına tıklarsanız, sitede bulunan bütün PC yapımlarını görebilirsiniz.

Devamı 2. sayfada…