14 Şubat Sevgililer Günü İçin Kadınlara Alınacak Hediyeler ve Anlamları

Sponsorlu Bağlantılar

Hediyeler Düşünceleri Yansıtır

Her yıl sevgililer günü geldiği vakit sevgilileri büyük bir telaş alır.Acaba sevgilime ne hediye alsam diye günler öncesinden araştırmalar başlar.Daha çok size özel bir hediye olsun istersiniz.Bu hediyeyi seçerken de kimi zaman isteyerek kimi zamanda istemeden bilinç altınızdaki düşüncenizi yansıtırsınız.Bu konu hakkında yazacak çok şey var ama biz lafı uzatmadan erkeklerin kadınlara aldıkları hediyeler ile ne söylemek istediklerini anlatalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerde isteyerek yada bilinçsiz bir şekilde aldıkları hediyelerle sevgilisine ne söylemek istediklerini yada nasıl bir beklenti içerisinde olduğunu ortaya koyar.İşte o hediyelerden bazıları ve o hediyelerin ne anlam ifade ettikleri….

1.Mücevher ve Anlamı

Eğer Sevgililer Günü’nde partnerinizden hediye olarak içten içe bir ‘mücevher’ beklentisindeyseniz bu, sizin evliliği sonsuz bir bağlanma olarak görüyor olduğunuz anlamına gelebilir. Sadakat, evlilikte ön planda tutmak istediniz en mühim kavram belki de. Ayrıca evliliğiniz süresince birlikte çalışıp kazanarak elde edeceğiniz maddi birikimin değerini bilecek kişilerden olabileceğinizi de gösteriyor.

2.Çikolata ve Anlamı

Sizin evlilikten beklentiniz ise sevdiğinizin her daim yanınızda olması ve sizi seviyor olduğundan emin olmanız. Birlikte gülmek, eğlenmek, hayatı doya doya yaşamak istiyorsunuz. Uzak ülkelere seyahat etmek, maceradan maceraya koşmak harika bir evlilik olurdu. Ona bir kez değil, defalarca aşık olmaya hazırsınız. Yeter ki mutluluğunuzu paylaşsın!

3.İç çamaşırı ve Anlamı

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgililer Günü’nde erkeğinizin size seksi bir iç çamaşırı almasını istiyor olmanız, evliliği doğrularıyla ve yanlışlarıyla, artıları ve eksileriyle kabul ediyorsunuz anlamına gelebilir. Size göre affetmek ve unutmak, her evlilikte olması gereken kavramlar. Eşinizle birlikte spor yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi önemsiyor, evinizde konforu ön planda tutmak istiyorsunuz. Seks, zor zamanlarda evliliğinizin kurtarıcısı rolünde.

4.Kart ve Anlamı

Güzel sözler ve sevgi dolu cümlelerle bezenmiş hoş bir kart ise Sevgililer Günü’nde size hediye edilmesini istediğiniz, evlilikte açıksözlü olmaya ve daima sağlıklı iletişim kurmaya ihtiyacınız var demektir. Eşiniz, sizin için hem bir eş hem de sıkı bir dost olmalı. Ona tüm sırlarınızı anlatmalısınız, aynı şekilde o da size. Dürüstlük, bir evlilikte sizin için en önemli kavram! Her ne olursa olsun, size göre hayata hep ‘birlikte göğüs germelisiniz.

5.Bir Demet Çiçek ve Anlamı

Romantizm ve aşk sizin evlilikte en önem verdiğiniz, olmazsa olmaz kavramlardan. Kaç yıllık evli olursanız olun, şöminenin karşısında güzel bir müzik eşliğinde ve mum ışığında başbaşa yenilen bir yemek, enerjiyle dolmanızı, hayata yeniden umutla bağlanmanızı sağlayacaktır. Şimdilerde olduğu gibi, evlilik hayatınızda da ondan alacağınız hoş çiçekler, mutluluğunuzu daima artıracak. Gerçek aşka inanıyorsunuz! Muhtemelen ilk görüşte aşka da inananlardansınız…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir