2012 Kadın Gözlük Modası

Sponsorlu Bağlantılar

2012 Kadın Gözlükleri Nasıl Olacak?

Yazın yaklaştığı şu dönemlerde gözlük takmaya başlarız.Güneşin ışıltısıyla gözlerimiz kamaştıran güneş ışınlarına karşı gözlük kullanırız.Kıyafetlerimizle gözlüklerimizin uygun olmasını istemez misiniz. Gözlüklerin her kıyafetlerinizle kombinle meye özenli olmasını isteriz. 2012 yı lının sezonunda gözlük trendleri genellikle orta boy , çekik çerçeve ve damla modelleri bulunmakta.

Modayı belirleyen ünlüler için, ünlü tasarımcıların en son gözlük modellerini ortaya çıkarmaya başladı.Kıyafetleri ve aksesuarlarının birbiri ile uyum içerisinde olmasına özen gösteren ünlüler, 2012 yılında gözlükleri ile de bu ahengi yakalayacaklar.2012 yılı gözlük trendinde daha düz hatlara sahip ve sportif gözlükler göreceğiz.Aynı zamanda gözlükle aynalı olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle bu önümüzdeki yıl kullanılacak olan gözlüklerin dış çerçeve renklerinin mawi, yeşil, beyaz, turuncu, eflatun şeklinde olduğunu söylemek istiyorum. Yani alışılagelmiş siyah ve kahverenginin dışında artık birazdan sizlere vereceğimiz gözlük modelleri kullanılacak. Haberiniz olsun. Modanın gerisinde kalmayın sonra.

Şimdi sizlere bu senenin gözlük modellerini sunuyoruz…

İşte 2012 Bayan Gözlük Modası

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir