En İlginç Çanta Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fark Yaratan Çantalar

Giyim ve kuşamına dikkat eden kadınlar her zaman en ince ayrıntıya kadar düşünürler.Her yılın modası ne ise onu tercih ederler ve modaya uygun çantalardan da vazgeçmezler.Kadınların yanların hiç bir zaman ayırmadığı ve hatta kadının bir parçası gibi olan çantalar onlar için en önemli aksesuar olmaktan çıkış zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Her kadın kendi zevkine göre çanta seçimi yapar.Bu çantaları seçerken ya kıyafet dikkate alınır yada tarz.Ancak bazıları da varki bu iki kriterin dışına çıkarak tamamen aykırı davranır ve farkını ortaya koyar.İşte fark yaratmak isteyenler için mükemmel çözümler getiren çanta modelleri…

Sponsorlu Bağlantılar

Değişik Çanta Modelleri

Muşta Çanta

Kötü bir mahallede yaşıyorsanız yada mahalledeki sert bayansanız bu çanta tam size göre. Birçok renk çeşidine sahip.

İpod Çanta

Hoparlörle bütünlenmiş olan bu çantada da aynı zamanda iPod’unuzu koymanız için özel bir cep var. Bu bölümü korumak için özel bir kumaş kullanılmış. Böylece dinlediğiniz şarkıyı değiştirmek istediğinizde rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Hoparlörler çantanın içinden geçen bir kablo ile iPod’a bağlanır.

Tuş Çanta

Bu çanta bilgisayar klavyesinin atılmış tuşlarından yapılmış. İlk başlarda sadece gümüş ve siyah rengi üretilmiştir fakat şu anda bu çantanın birkaç değişik çeşidi mevcuttur. 393 tane tuştan yapılmıştır olan bu çantanın içine gerekli olan bütün eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Kitap Çanta

Bu çanta artık okunmayan eski kitaplardan yapılmış. Sert kapaklı kitaplar kağıt kaplı kitaplara oranla bu çantayı daha iyi bir çanta haline getirirler. Bunu okumadığınız kitapları çöpe atmak yerine onların geri dönüşümü olarak düşünün. Aynı zamanda bu hem kurnaz hemde doğa dostu olmanın bir yolu.

Şeker Ambalaj Çantası

Bu çanta geri dönüştürülmüş şeker ambalajlarından yapılmıştır ve çevreci insanlar için üretilmiş. Üretici firma aynı zamanda yemek paketleri, meşrubat etiketleri gibi kullanılmayan nesnelerden çantalar üretmektedir.

Nintendo Çanta

Cırtcırtlara sabitlenmiş LCD ekran ve iki tane kontrol aygıtı içeren bu çanta içinizdeki oyun oynama isteğini canlandırıyor.

Kaset Çanta

80’lerde doğan bayanlar bu çantaya bayılacaklar. Bu çanta o zamanlarda aldığınız yada arkadaşlarınızla paylaştığınız kasetleri andırıyor. Çantanın tutma yeri kasedin içini çıkarmışsınız görünümünde.,

İç Çamaşırı Çanta

Bu çantalar birer parça iç çamaşırından yapılmış görünümündeler. Kızsal bir tarz sergileselerde erkeklerin iç çamaşırları stilindeler.

Sponsorlu Bağlantılar

Çin Yemeği Paket Çanta

Bu çanta Çin yemeklerinin kutularına benziyor. Tutma yeri metalden yapılmış. O kadar büyük olmasa da, ihtiyacınız olan eşyalarınızı içine sığdırabilirsiniz.

Tabut Çanta

Hayatın ürkütücü tarafı ilginizi çekiyorsa bu çanta tam size göre. İçinizdeki karanlık dünyayı açığa çıkarmak için birçok çeşidi olan bu çanta çok büyük değil ama yine de eğlenceliler.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir