En İyi 5 Android Macera ve Aksiyonu Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Macera ve Aksiyon Oyunları

Android kullanıcılarının can sıkıntısını giderecek, eğlenceli ve zevkli acrade&aksiyon oyunlarından en iyi 5 tanesini bir araya getirdik.Bu aksiyon oyunlarının ortak yanları ise hepsinin ücretsiz oluşudur.(Android Telefonlar İçin Ücretsiz Oyunlar)

Android Market üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu oyunlar dünya genelinde isim yapmış ve beğeni toplamış oyunlardır.İşte size en iyi ve ücretsiz 5 aksiyon oyunu…(En Çok İndirilen Ücretsiz Android Uygulamaları)

Sponsorlu Bağlantılar

android, oyuh, cep telefonu

Tank Recon 3D (Lite)

Gerçek zamanlı 3D Tank savaş oyunu olan Tank Recon 3D ile eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.Tank ile hedefi vurmakta ne kadar başarılısınız ortaya çıkacak.Etkileyici silahlar ile düşman hedeflerini ve uçaklarını yerle bir edin.

Yoo Ninja Rush

Basit ama eğlenceli bir dokunmatik arcade oyunu Yoo Ninja’ın ücretsiz versiyonunu Android Market üzerinden indirebiliyorsunuz. Yoo Ninja, yerçekimi gücüne karşı koyacak.Atlayarak ve koşarak engelleri aşın.Dikkatli olun ki uçuruma yuvarlanmayasınız.

Fruit Ninja Free

Dünya çapında ün yapmış bir oyun olan Fruit Ninja’nın ücretsiz versiyonu.Meyveler üzerinde katliama hazır mısınız? Meyveleri kesin doğrayın ve stres atın.Tatlı ve lezzetli meyveleri ninja ustalığınız ile doğrayın.Bağımlılık yapıcı bir oyun olan Fruit Ninja’nın ücretsiz versiyonunu Android Market’ten indirebiliyorsunuz.

Racing Moto

Hızlı tempolu bir yarış oyunu! Gerçek dünyada çok hızlı sürüşler gerçekleştiremiyorsanız hevesinizi bu oyun ile alabilirsiniz.Tamamen cesaret isteyen hareketleri oyunda yapabileceksiniz.Racing Moto hızlı ve tempolu bir yarış oyunudur.Köprü, deniz ve orman, çöl, şehir manzaralarının tadını da yarış esnasında çıkarın.

Angry Birds Rio

Kızgın kuşların maceraları en heyecanlı yerinden devam ediyor!Dünyanın en büyük ve en popüler mobil oyunu olan Angry Birds’i hala denemediyseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir.Severek ve zevk alarak oynayacağınız bu oyunu Android market üzerinden indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir