En İyi Tasarıma Sahip 5 Akıllı Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım Harikası Cep Telefonları

Cep telefonları bugün geldikleri noktalar itibari ile inanılmaz başarı yakalamış durumda.Akıllı telefon devrimi ile birlikte dünyayı kasıp kavuran akıllı telefon rüzgarı dinmek bilmiyor.Telefon üreticilerinin birbiri ile yarıştığı bu pazarda birbireinden güzel ve gelişmiş telefonlar karşımıza çıkıyor.

Ayrıca bakınız;

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlarda görsellik ve tasarıma da önem veren üreticiler inanılmaz tasarımlara sahip telefonlar da üretiyor.İşte tasarım açısından çok şık ve en iyi akıllı cep telefonları…

1.Samsung Galaxy S II

Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en iyi şey diyebiliriz.Telefon inceliği ve ekran kalitesi ile inanılmaz bir deneyim yaşatıyor.Telefonun donanım özellikleri de şuan piyasanın en iyisi diyebiliriz.Eğer akıllı telefon olarak en iyisini arıyorsanız ve tasarımı da harika olsun istiyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle Android işletim sistemli Samsung Galaxy S II olmalıdır.

2.Apple iPhone 4S

Tasarım olarak iPhone 4 yada iPhone 4S arasıda hiç fark yok diyebiliriz.Yeni bir tasarım ile gelmemesi büyük bir hayal kırıklığı olsa da hala en şık tasarımlardan birisine sahip olan iPhone 4 yada iPhone 4S göz kamaştırıyor.Özellikle iPhone 4S’in minimalist tasarımı çok güzel.

3.HTC Rhyme

Cebin taşınmaya uygun ve yüksek kalitedeki tasarımı, takdir edilmeye değer. Rhyme’in sahip olduğu koyu mor renk de onu diğerlerinden ayırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

4.Sony Ericsson Xperia Arc

Sony Ericsson’un en iyi akıllı oyuncağı ise hiç şüphesiz Xperia Arc oldu.Muhteşem bir tasarıma sahip olan bu akıllı telefon özellikle ince yapısı ile büyük beğeni topluyor.Donanım özelliklerine bakıldığında ise piyasanın est seviye akıllı telefonlarından birisi olduğunu görüyoruz.

5.Nokia Lumia 800

Nokia’nın son çıkardığı ve ilk Windows Phone 7 işletim sistemli akıllı telefonu Lumia 800, donanım özellikleri ile çok büyük vaatlerde bulunmasa da farklı tasarımı ile hemen farkediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    sanane
    14 Şubat 2012 - 16:49

    en iyi tasarıma sahip telefon N9’dur…Galaxy SII’nin ilk 5 te olması imkansız çünkü tasarımı hiç güzel değil…çok saçma bi sıralama olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir