En İyi Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programları

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Antivirüs Programları

Antivirüs kullanımı neredeyse kaçınılmaz bir hal almış durumda. Çünkü bilgisayar kullanıcılarını her yerde tehdit eden zararlı yazılımlar, hem bilgi hırsızlığını hemde bilgisayar güvenliği tehdit etmekte.

Bizde sizlere en iyi ve en güvenilir antivirüs programlarının hem ücretsiz hemde Türkçe olanlarını bir sayfada topladık.Hangi antivirüs programını kullanmalıyım diye düşünmenize gerek yok.Aşağıdaki antivirüs programlarından birisini seçip kullanmaya başlayabilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

antivirüs, program, yazılım, güvenlik

1.avast! Free Antivirus

Virüslere ve turuva atlarına karşı her yönden kesin bir koruma.

Tamamen türkçe olarak kullanabileceğiniz birçok gelişmiş özelliklere sahip bilgisayarınızı yormayan ve otomatik olarak kendi virüs tabanını güncelleyen bir program. Eksiksiz özellikler sunan ve tamamen ücretsiz antivirüs programı, casus yazılım (spyware) engelleme ve anti-rootkit yazılımından oluşan bir pakettir.

avast, antivirüs, yazılım, program, güvenlik

2.AVG Anti-virus Free Edition

Hem ücretsiz hemde Türkçe olan bu yazılım bilgisayar performansını oldukça az etkileyerek çalışıyor. Bilgisayarınızı yavaşlatmayan bir koruma çözümü sunan AVG’nin ücretsiz sürümü sisteminizi kötü amaçlı virüslerden koruyacaktır.

avg, antivirüs, güvenlik, yazılım

3.Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud antivirüsün özellikleri arasında artırılmış tarama hızı, bilgisayarkaynaklarını daha az kullanma, daha fazla sayıda zararlıyı tanıma ve yok etme, saptanan zararlılar hakkında tüm detayları bildirme gibi önemli maddeler bulunuyor.

panda, antivirüs, yazılım, güvenlik

4.Microsoft Security Essentials

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Security Essentials gerçek zamanlı koruması ile ev bilgisayarınız için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Güncellenen sürümünde yazılım güçlenen özellikleri yanında Türkçe dil desteğini de özellikleri arasına ekledi.

Microsoft, antivirüs, güvenlik, program

5.Avira Free Antivirus

Ücretsiz ve kamsamlı bir antivirüs programı arıyorsanız Avira Free Antivirus programını deneyebilirsiniz.Avira’nın bu ücretsiz sürümü ile virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara ve daha fazlasına karşı bilgisayarınızı güvenle korur.Programın Türkçe dil desteğinin bulunmadığını da bilmeniz gerekiyor.

Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken yazılım, hem çevrim içi hem de çevrim dışı uygulamalar sırasında bilgisayarınızın güvenli bir şekilde koruyabiliyor.

antivirüs, avira, güvenlik, program

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir