Bebeklerde Gaz Giderici İlaç

Sponsorlu Bağlantılar

Bebeklerde Gaz Sancısına Son

Colinox Damla bebeğin gaz çıkarmasını kolaylaştırıyor ve gaz oluşumunu engelliyor.Çocuk hekimlerinin, sancılara son vermek için kullandığı Colinox, artık anne babaların gecelerini rahatlatıyor, bebeklerin sancılarını ortadan kaldırıyor ve tüm aileye derin ve rahat bir uyku armağan ediyor.

Colinox Gaz Giderici

Uzmanlar, bebeklere günde dört defa verilen onar damla Colinox’un, ishal ve kabızlık gibi bağırsak rahatsızlıklarını gidermenin yanı sıra,  mideyi rahatlatıcı etki gösterdiğini, gaz sorunlarını ortadan kaldırdığını söylüyor. Dr. Tufan Diker “Anne babalara önermeden önce kendi kızımda denedim. Biz de rahatladık, kızım da.” şeklinde konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

Colinox İle Kesin Tedavi

Midedeki gaz ve diğer her türlü bağırsak sorunları  yüzünden rahatsızlık çeken yetişkinler için de Colinox kesin bir tedavi sağlıyor. Günde 4 defa 20şer damla alındığında midedeki düzensizlikleri ortadan kaldıran bu damla, ailedeki herkesi rahatlatıyor.

Daha fazla bilgi ve satın almak için aşağıdaki linki kullanın…

www.genesis.gen.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(4) Yorum

  hande
  23 Eylül 2016 - 15:13

  tesadufen gördüm denemediğimz gaz damlası kalmadı dayım çocuk doktoru ve cocuk hastanesi var son cağre ona sorduk colinox u önerdi sonuç mu 24 saatte toplasan 4 saat uyuyan çocugumuzun uykusu düzene girdi 2 ay bosuna çekmişiz ve çekmiş zavallı kızım

  ayse
  11 Haziran 2014 - 05:34

  Benim bebegimde 30 gunluk gunlerdir uyumuyordu… 7 damla verdik sadece bebek tym gece uyudu.. korktum uyanmayinca.. emziremedim bile.. uyandiramadik.. bakalim ne olacak.. bebek rahatladi ama..

  Pelin Yenigün
  11 Aralık 2010 - 22:33

  30 günlük minik kızımı gece mışıl mışıl rahat uurken görmek gerçekten beni ve babasını dünyanın en mutlu insanı yaptı.Teşekkürler COLINOX !!!

  elif aydınlı
  21 Mayıs 2010 - 14:40

  kabus gibi 4 günün ardından kızım rahat uykusuna kavuştu teşekkürler colinox…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir