Dr. Mehmet Öz’den Sağlıklı Zayıflama Formülleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dr. Mehmet Öz’ün kilo verdiren önerileri

Sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenlere dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz tarafından mucize formüller verildi. Kilo vermenizi sağlayan üç öneride bulunan Mehmet Öz, bilindiği üzere Amerika’da sağlıklı yaşam hakkında televizyon programlarında bilgiler veriyor.

Doktor Mehmet Öz’ün bu formülü oldukça etkili sonuçlar veriyor. Özellikle kilo vermeye başlayanların belli bir süre sonra kilo vermeleri durduğu için zayıflamayı bıraktıkları biliniyor. Az kalori ve çok egzersiz programına alışan vücut tembelleştiği için kilo verme yavaşlar yada durur. Ancak Doktor Mehmet Öz’ün bu programı sayesinde bu sorun ile karşılaşmadan kilo vermeye devam edeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güne iyi yağlarla başlayın

Süzme yoğurt, muz, çilek, tatlandırılmamış Hindistan cevizi, çekilmemiş keten tohumu  matcha yeşil çay tozu (pudrası). Bu karışımı yedikten sonra güne yağsız protein ve iyi yağlarla başlamış olacaksınız.

detoks içecekleri

Kalori miktarını çeşitlendirin

İstikrarlı bir şekilde diyete devam ediyor olabilirsiniz. Ancak her gün aynı miktarda kalori almak, kilonuzun aynı yerde kalmasına neden olabilir. Örneğin vücudunuz kendini günde 1200 kaloriye alıştırır ve zayıflamayı durdurur. Kilo vermeye devam etmek için, aldığınız kalori miktarını çeşitlendirin.

kalori

Su içeren yiyecekler tüketin

Yapılan son bir araştırma, su içeren yiyecekleri tüketen kadınların ilk altı ayda düşük yaş diyeti uygulayan kadınlardan yüzde 33 daha çok kilo verdiğini gösterdi. Hem su açısından zengin hem de besin değeri yüksek yiyecekleri tercih edin. Kavun gibi meyveler ve kereviz, yeşil marul gibi sebzeler bol miktarda su ve vitamin içerir. Düşük sodyumlu et suyundan yapılan çorbalar da iyi bir seçenek olabilir. Bol su içeren besinleri tüketerek aslında hem daha çok yiyecek tüketmiş hem de aynı zamanda kaloriyi azaltmış olursunuz.

karpuz, meyve

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir