Karın Yağlarını Eritmek İçin Bitki Çayları

Sponsorlu Bağlantılar

Bitki Çayları İle Göbek Eritmek

Vücudun enerji ihtiyacını en çabuk karşılayan madde yağlar olduğu için alınan besinlerden elde edilen enerjinin fazlası yağ şeklinde depolanır. Yağların genelde göbek bölgesinde biriktiklerini düşünürsek biriken bu fazla yağlar hoş olmayan bir dış görünüşe neden olurlar. Göbek bölgesinde yada vücudun diğer bölgelerinde biriken fazla yağları eritecek bazı bitkisel çay tarifleri vereceğiz. Ama şunu unutmayın burada verilenler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Zayıflamak isteyen çoğu kişinin tercihi,bitki çaylarıdır.Sağlıklı zayıflamanın en doğru yolu, bitkisel zayıflamadır

Bitki çayları ile zayıflamak isteyenler, öncelikle, çayı doğru hazırlayıp, içmeleri gerekir.

Bitki Çayları Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 •  Bitki çayı için, kaynatılan suyun derecesi 80 dereceyi geçmemesi gerekir. Çok kaynamış su, bitkideki yararlı vitamin ve minalarleri yok eder.
 •  Bitki çaylarının, 20 dakika demlenmesi gerekir. Bitkilerin kalın yaprak ve gövdeleri mevcuttur. Mesela, funda bitkisi gibi.
 •  Bitkiyi demlediğiniz, bardak veya fincanın ağzı kapatılıp, gerekirse, üstünü temiz havlu örtmek gerekir.
 •  Zayıflama amaçlı içilen bitki çaylarına şeker atılmaz. Şekersiz içilir.
 •  Zayıflama amaçlı bitki çayı, poşette ise, yine aynı mantıkla hazırlamak gerekir.

Bitki çayını kendiniz toplayıp, kurutup, kullanmak istiyorsanız eğer;

 •  Bitki, köylerden, doğa ile içiçe olan yerlerden toplanılması gerekir. Çevresinde fabrika ve araçların çok olduğu yerlerde, faydalı bitkiler, zarar görür. Bitkinin doğal ve temiz olması gerekir,
 •  Toplanan bitki, taze ve orta büyüklükte olması gerekir.
 •  Zayıflama çayı hazırlarken, bitkinin her yerini kullanabilirsiniz.Yani, yaprağı ve dalı gibi.

Bitkisel Göbek Eritme Kürü

Malzemeler

 •  4 adet taze lahana yaprağı,
 •  1 demet taze maydanoz,
 •  1 adet sulu limon
 •  Yarım litre su

Hazırlanışı

Yarım litre klorsuz suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynattıktan sonra maydanozları da ilave ederek yaklaşık üç dakika daha kaynatın.

Karışımı ocaktan indirip soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra karışımı süzün İçine 1 limonun suyunu ekleyin.

Bu lahana suyundan günde 2 veya 3 kere içilmelisiniz. Aç ya datok karına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın

Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır.

Göbek eritme kürünü sadece 3 hafta uygulayın.

Ender Saraç Beşi Bir Yerde Çayı

Malzemeler:

 • 1′er tatlı kaşığı Mate yaprağı,
 • Biberiye,
 • Kekik
 • Funda yaprağı
 • 2 tatlı kaşığı Yeşil çay

Çayın Hazırlanışı

Sponsorlu Bağlantılar

1 litre kaynar suyun içine Yeşil çay, Mate yaprağı, Biberiye, Kekik ve Funda yaprağını koyalım. 20 dakika kadar demlenmesi lazım. dikkat edilmesi gereken şey, kaynatılmaması gerekiyor. 20 dakika demledikten sonra süzün. İster sıcak olarak ister soğuk olarak içebilirsiniz. Tadı uygun gelmediyse çayın içine biraz limon sıkabilirsiniz.

Ender Saraç Beşi Bir Yerde Çayı 3 gün içinde etkisini gösterecektir.

Funda bitkisinin, diğer adı, süpürge otu dur. Çok faydalı bir bitkidir. Sadece zayıflama olarak değil pek çok rahatsızlığa da iyi gelen bir bitkidir. Mesela; ağrı keser, ishali keser, idrar söktürür, anne sütünü artırır, böbreklerdeki kum ve taş dökmede yardımcı olur.

En sağlıklı zayıflama yöntemi, bitkisel zayıflamadır. Dolayısıyla, bitkilerden yapılan çay ile zayıflamadır.

Bu bitki, sağlıklı bir zayıflama için kullanılan, tercih edilen bitkilerden biridir. Funda bitkisi ile yapılan çay ile de, zayıflamak pek tabii mümkün.

Ender Saraç’tan Funda Çayı Tarifi

1 bardak kaynamış sıcak suyun içine,  1 tatlı kaşığı bu bitkiden konur ve 20-25 dakika demlendirilip içilir. Şeker yada tatlandırıcı katmayınız.

Her öğünden 15 dakika önce içilirse, tokluk hissi verir.

Funda yaprağı garip görünyür ama tadı çok sade ve hoş.

Ender Saraç zayıflama çayı ile, 1 ayda 5 kilo vermek olanaklı. Peki 1 ayda 5 kilo nasıl verilir? Ender Saraç zayıflama çayı, ve Ender Saraç zayıflama çayı tarifi hakkında bilgilerin tamamı, bu yazımızda sizlerle paylaşılacak, ve siz de gönül rahatlığıyla, Ender Saraç zayıflama çayı sayesinde, 1 ayda 5 kilo vermek fırsatından yararlanabileceksiniz.

Ender Saraç zayıflama çayı tarifinde, funda yaprağı, mate, yeşil çay; ve kekik ile biberiye yer almaktadır. Ender Saraç zayıflama çayı tarifi, bu bitkilerin karışımı ile gerçekleştirilmektedir. Ender Saraç zayıflama çayı tarifi ile birlikte, Ender Saraç zayıflama çayı nasıl kullanılır, ve 1 ayda 5 kilo nasıl verilir sorusuna da bir yanıt vermemiz gerekmektedir: Ender Saraç zayıflama çayı nasıl kullanılır sorusunun yanıtı için, Ender Saraç zayıflama çayını günde üç fincan içmenizin, ve bu sayede, yaza, daha formda girip, 1 ayda 5 kilo verdim demenizin olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ender Saraç zayıflama çayı tarifinde özellikle dikkat edilmesi gereken konu, Ender Saraç zayıflama çayı tarifinde verilen malzemelerin pişirilmemesi; kaynamış suyun içerisine atılarak dinlendirilmesi gerektiğidir. Ender Saraç zayıflama çayı tarifi ile 1 ayda 5 kilo nasıl verilir diyenler şunu da unutmamalıdırlar ki, Ender Saraç zayıflama çayının günde üç fincandan fazla içilmesi oldukça zararlıdır. 1 ayda 5 kilo vermek için Ender Saraç zayıflama çayı kullananlar, doğal yollardan yağlarını, bitkilerin yaprakları ile yakmakta; ve bu sayede, kolesterol oranını da dengeleyerek sağlıklı bir şekilde kilo vermektedirler.

Ender Saraç zayıflama çayı tarifi için, birer çay kaşığı mate, funda, yeşil çay, kekik; ve biberiyenin, bir bardak kaynamış suya atılması; ve on dakikalık beklemenin sonrasında da süzülerek içilmesi önerilmektedir.

Ahmet Maranki’den Göbek Yağı İçin Bitkisel Önerisi

Göbek yağlarını eritmek için her gün düzenli olarak spor yapın, eğer mümkünse bir spor hocasından yardım alabilirsiniz.

Bitkisel destek önerisi:

 • bir çorba kaşığı limon suyu
 • bir çorba kaşığı susam yağı
 • bir çorba kaşığı biberiye yağı
 • bir çorba kaşığı okaliptüs yağı

Bunları karıştırarak sorunlu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir