Zayıflatan Çay İçin

Zayıflamak için illaki diyet yapmak zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Çünkü diyet yapmaya gerek kalmadan da zayıflayacağınız, yağlarınızı eritebileceğiniz formüller bulunmakta.Diyet yapmak bana göre değil diyorsanız ve fazla kilolarınızda şikayetçi iseniz size bir çıkar yolu.

Sponsorlu Bağlantılar

Diyet yerine çay içerek zayıflayabilir, fazla kilolarınızı atabilirsiniz.Zayıflamanıza ve yağlarınızı eritmenize yardımcı olacak diyet çayları eski formunuza kavuşabilir yada hiç elde edemediğiniz hayalini kurduğunuz forma kavuşabilirsiniz.

Mucize Bitkiler

FUNDA YAPRAĞI

zayıflamak için son dönemlerde çok gözde olan bir bitki. Yağları eritmek suretiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

YEŞİL ÇAY

Yeşil çay vücuttaki tosinleri atma ve zayıflamak için kullanılan bir bitki.

BİBERİYE

Genellikle deniz kenarında yetişen ve yapraklarını dökmeyen bu bitki pek çok alanda kullanılır.

KEKİK

Pek çok sağlık sorununa iyi gelen kekik hızlı zayıflama çayı için de kullanılan bir bitki.

MATE YAPRAĞI

Sponsorlu Bağlantılar

Mate yaprağı piyasada genellikle gıda maddesi olarak bulunmakta olup, kavrulmuş veya kavrulmamış (yeşil) mate çayı vardır.

Zayıflama Çayı Tarifi

Evet gelelim çayımızın tarifine. Beş adet bitkiyi kaynamış suya koyup kaynatın ve bir süre demlenmeye bırakın. günde 3-4 fincan içilmesi öneriliyor. Daha fazla içilmmemesi özellikle vurgulanıyor.

MATE YAPRAĞI KULLANIMI

Bir fincan kaynar suya 1-2 kahve kaşığı toz mate konarak çay gibi içilir. Güney Amerika’da çok kullanılan bir içecektir. Mate yaprağı piyasada genellikle gıda maddesi olarak bulunmakta olup, kavrulmuş veya kavrulmamış (yeşil) mate çayı vardır. Kavrulmuş mate çayının tadı normal fermente siyah çayınki gibiyken, kavrulmamış çay yeşil, non-fermente çaya tekabül eder.