Neden Kilo Alamıyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo Almak İsteyenlere Öneriler

Kilo alamayan insanlar  iştahsızdır ya da gerçekten çok fazla yemek yemiyordur. Ya da hormonel problemleri vardır kilo almaya engel olan yada sindirim ile ilgili problemleri olabilir. Mide ve sindirim ile ilgili  sorunlar yeterince vücudu aldığı besini hazım edemez yada aldığı vitamin ve minarelleri bağırsak ememez.

Bu yüzden bu tarz problemler olabilir.Kilo almak  gerçekten kilo vermekten çok zor olabilir.Çünkü nedenini anlaşılması çoğu zaman  çok daha uzun sürebilir.Gerçekten ciddi bir değişim gerektirir.Düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak gereklidir.Bazı insanların kilo alması diğer insanlara göre daha zordur.

rp_450x299xbeslenme.jpg

Sponsorlu Bağlantılar

Ama eğer hormonel ile ilgili problem varsa yada sindirim ile ilgili problemi varsa bunun giderilmesi çok daha kolaydır.İştah ile ilgili bir problem var ise bazen onunda giderilmesi kolaylaşır.Ama kilo almak isteyen insan ilk olarak tavsiyemiz doktora gidip kan tahlilleri yapıp herhangi bir probleminin olup olmamasını öğrenmesi gerekli.Daha sonra diyetisyeni gidip  diyetisyenin söylediklerini yaparak kilo alması kolaylaşabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir