Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Doğumla Birlikte Bozulan Vücut

Bir çok kadının doğum yapmaktan kaçınmasının en büyük sebeplerinden biri de doğum sonrası ortaya çıkan görüntüdür.Doğum sonrası kadınlarda hamileliğin vermiş olduğu deformasyonlar vücudun estetiğini bozmaktadır.Ancak bu durum sürekli gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse tamamen ortadan kalkacak.Estetik teknolojisi ve uygulamaları ile hamilelik sonrası vücudun uğradığı deformasyon en aza indirilmektedir.

Ayrıca bakınız; Karın Germe Ameliyatı Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu estetiklerle doğum öncesi kusurlarda dahil tüm bölgeler yenilenebiliyor. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Operatör Uzmanı Dr. Atilla Alp, liposuction yani yağ aldırma operasyonu hakkında şu açıklamalarda bulundu;

Karın Germe Ameliyatı

“Hamilelik sırasında karın büyümesi hamilelik göstergelerinden başlıcası olarak kabul edildiğini de düşünürsek, doğum öncesinde ve doğum esnasında karın kaslarının hasar görmesi sebebiyle de en sık yapılan ameliyattır. Bu ameliyatla hem bollaşan deri fazlalığı atılıyor hem de karın duvarı sıkılaştırılarak cilt altında şişkinliğe yol açan yağ dokusu tümüyle çıkartılıyor. Bunun yanı sıra hamilelikte alınan fazla kilolar nedeniyle çatlamış ve sarkan karın derisi gerilir, ve karın duvarı kaslarının gerginleştirilmesiyle deforme olmuş karın bölgesi görünümü düzeltilir.”

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir