Dudak Uçuğu İçin Kesin Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Dudakta Uçuk Problemi

Dudak uçuklaması hem kötü görüntü nedeniyle hemde ağrısı ve uzun süre kalması nedeniyle çok dertli bir durumdur.Dudak uçuğu için ilk yapmanız gereken vazelin kullanın. Yapılan araştırmalara göre nem uçuğun sebep olduğu acı hissini azaltıyor.

Dudak Uçuğu

Dudak Uçuğuna Kesin Çözüm

Dudaklarınızı aşırı soğuk ya da sıcaktan olabildiğince uzak tutun. Onları dağa çıktığınızda atkıyla, plajda ise yüzünüzü kapatan geniş bir şapkayla dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Dudakta uçuk
Vazelin kullanın. Yapılan araştırmalara göre nem uçuğun sebep olduğu acı hissini azaltıyor.

Kesin çözüm: Dudaklarınızı aşırı soğuk ya da sıcaktan olabildiğince uzak tutun. Onları dağa çıktığınızda atkıyla, plajda ise yüzünüzü kapatan geniş bir şapkayla dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  leyla
  12 Ocak 2011 - 13:40

  SELAM, DUDAK UÇUĞU İÇİN EN BÜYÜK TEDAVİ; 30 YILDIR HERKESE SÖYLERİM. ŞİMDİYE KADAR BUNU DOĞRU BİR ŞEKİLDE YAPIPTA UÇUĞU ORTAYA ÇIKAN OLMAMIŞTIR.. İLAÇ FİRMALARINDAN ÖZÜR DİLEYEREK ANLATIYORUM: UÇUĞU DUDAĞINIZDA HİSSETMEYE BAŞLADIĞINIZ ANDAN İTİBAREN KAPI ANAHTARINIZLA( DEMİR OLAN BAŞKABİRŞEYDDE OLABİLİR) UÇUĞUNUZUN ÜZERİNE BASTIRMAK.CANINIZI ACITMIYACAK KADAR TAZİKLİ OLMASI GEREKİYOR BU BASINCIN. AKLINIZA GELDİĞİ HER AN YAPIN.. 6 SAAT SONRA UÇUK ÇIKMADAN SİZE VEDA ETMEYE BAŞLIYACAK.

  mumin
  12 Ocak 2011 - 07:29

  bir çok siteye baktım hepsinde şunu sur bunu sur yazıyor hepsini denedim ama hiç birisi ise yapamadı vazelin mi onu da sürdüm ama hiç bir faydası yok siz zaten uçuk u ne geçirir diye düşünür iken yaklaşık yedi on gün içerisinde uçuk kendinden kayıp oluyor bu dönemde ise en iyi yapmanız gereken kuvvetli bir geniş spekturumlu antibiyotik alarak yedi günlük tedavi süresinde sabah akşam kullanmak diğer bir yandan ise tenturdiyot olarak geçen antiseptık solusyön u pansuman yapmak ve en önemlisi zovirax bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyi antifungal krem dünde beş altı kez elinizi değmeden uygulamak ve içeriği paracetemol olan bir ağrı kesici kullanmak evet biraz doktor reçetesi gibi oldu ama inanın bu güne kadar göremeyeceğiniz kadar bir ucugum var idi ve bu şekilde geçti hepinize geçmiş olsun bu arada soğuk tampon uygular iseniz dahi uyguladığınız malzeme steril olmasına dikkat edin eğer ki steril olarak uygulama yaparsanız sizlamayi azaltıyor bir süre olsa da

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir