Basenleri Eritmek İçin Neler Yapılabilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Basen Eritmek Yolları

Basenleri inceltmek için her şeyden önce yeterli ve dengeli besleneceğiz ve vücudumuzun ihtiyacı olan tüm besin ögelerini içeri sokacağız. Unutmayın; aç kalarak kilo verilmez, aksine kilo alınır.Bunun altını çizerek belirtelim.

Basenleri eritmek için basen bölgesine yönelik egzersizler yapmakta fayda vardır. Direnç egzersizleriyle hem kalça hem de alt bacak kaslarını güçlendirirsek yağ yakımı daha hızlı yani üst seviyede olur. Ancak bu direnç egzersizlerine 6 hafta devam etmek gerekiyor.Kadınlar genellikle bu konuda endişilenmektedirler. Kaslanma korkuları vardır.

Basenleri Eritmek İçin Neler Yapılabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar kaslanmaktan korkar. Ancak unutmamaları gerekir ki, hormonal ve genetik özelliklerine bağlı olarak kas kitlesi hızlı bir şekilde artmaz. Salon çalışmaları ile kaslar korkulduğu kadar genişlemez.

Bir terazinin bir kefesine 1 kilo pamuk koysunlar, öbür kefesine 1 kilo kurşun koysunlar. Pamuk yağ, kurşun kastır. Giden 1 kilo yağ kalça bölgesinden gider. Ama gelen 1 kilo kas kurşun gibi küçülür, genişlemez, bu endişeden uzak dursunlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir