Bel Bölgesindeki Yağlanma Nasıl Eritilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bel Bölgesinde Yağlanma

Bel ile karın çok iyi ayırt etmek gerekiyor. Bel çevresini ölçerken, bel için en dar kısımdan , karın için en kalın yerden ölçü almak gerekir.Bel çevresi herkes için sorun olmaktadır.Kötü bir beslenme ve hareketsiz bir yaşantı hem karın hem bel bölgesindeki yağlanmaya neden olur.

Genellikle kadınlarda yan karın bölgesi dediğimiz bel bölgesindeki yağ katmanı özellikle estetik olarak sorun yaratır.Karın bölgesinde olduğu gibi, beli inceltecek özel ve sihirli bir beslenme modeli asla yoktur. Tek yapmanız gereken yeterli ve dengeli beslenmek.Vücudun ihtiyacından az yemek ve o bölgeye yönelik aerobik dayanıklılık ve hemde kassal dayanıklılık egzersizleri yapmak toparlanmaya yardımcı olur.

Bel Bölgesindeki Yağlanma Nasıl Eritilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu egzersizi mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.Bel bölgesi için sopa egzersizi yapabilirsiniz.Dik bir şekilde oturun.Bir oklavayı omzunuza alın.Oklava yoksa ellerinizi ensenize koyun.90 dereceden büyük bir açıyla tutun.Hareketle birlikte nefes alın ve verin.Hareketi 1, 2 dakika devam edin.

Bu hareket bel çevresindeki yağların erimesini kolaylaştırırken, yürüyüş ve yüzme gibi sporlarla desteklendiğinde sarkmaları da engeller.Öncesi yüzme yürümek gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir