Kalça Bölgesindeki Yağlanma Nasıl Eritilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kalçadaki Yağlanmaya Çözüm

Kadınlarda en sık karşılaşılan sorunlardan basen bölgesindeki yağlanma. Bu yağlanmanın nedeni ise daha çok genetik olmaktadır.Kadınlardaki östrojen hormonu kalçada yağlanmaya daha fazla neden oluyor.

Kalçadaki yağlanma kadınlara Allah’ın verdiği bir lütuftur aslında. Bu yağlanma doğum anında anneye yardımcı olsa da fazlası problem kabul edilmeli.Anne doğum yaparken inanılmaz şekilde kalçadaki yağlar yardımcı olmaktadır.Kadın ve erkeğin farklılığı budur.Yine kalçayı eriten beslenme modelimiz yok.Bu bölgeye yönelik özellikle yürüyüşler ve yürürken kalçayı sıkıp bırakmalar işe yarayacaktır.

Lunge Combo Hareketi bacak kalça inceltme

Sponsorlu Bağlantılarrr

Oturarak bile yapabilirsiniz.Oturduğumuz yerde lokal egzersizler yapabiliriz. Mekik yapmanın yanı sıra karnımızı her gün düzenli olarak 2 saniye sıkıp bırakabiliriz. Günde 30 tekrar yaptığımızda karın altındaki kasları güçlendirebiliriz.

Her gün oturarak bu işlemi yaptığınız zaman karın ve kalça sıkılaşmaktadır.Televizyon seyrederken, otururken, yürürken kalçanın sarkmasını önlemek için sıkıp bırakabiliriz. Yağların azalmasıyla birlikte, o bölgedeki kasları güçlendirmeli ve kalçadaki deformasyonu önlemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir