Sarkık Göğüsleri Dikleştirme Egzersizleri

Sponsorlu Bağlantılar

Göğüsleri Sarkanlar İçin Egzersizler

Güzel göğüslere sahip olmak isteyen bayanlar bu yazı tam sıze göre. Bebek emzirmeden dolayı veya belirli nedenlerden dolayı sarkan göğüslerinizi güzel bir görünüme tekrardan sağlayabilirsiniz. Dik ve sıkı bir göğsünüzün olmasını istersiniz.

Bayanların en güzel silahlarıdır göğüsleri ve bu sizden varken neden bu güzelliğinizi kullanmayasınız ki.Dişiliğinizi ortaya koyan göğüslerinizi ameliyat gerektirmeyen kolay basit yöntemlerle dikleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1.Göğüslere Baskı Yapın

Göğsünüzü dikleştirmek için yapabileceğiniz en basit egzersiz göğünüze baskı uygulamaktır. Duvara yüzünüzü dönün ve avuç içlerinizi duvara yaslayın. Sanki duvarı itmek ve hareket ettirmek ister gibi itin. Bu sayede göğüs kaslarınızı çalıştıracaksınız.

2.Dirsek Egzersizi

Dik durun, ellerinizi dirseklerinizden hafif bükerek kalçalarınızın üzerine koyun. Göğsünüzün ileriye hareket edecek şekilde dirseklerinizi yavaşça birbirine değdirmeye çalışın.

3.Avuç Egzersizi

Avuç içlerinizi göğüs hizasında karşılıklı birleştirin ve itin. 10 defa bu hareketi tekrarlayın.

4.Kitap Egzersizi

Kalın bir kitabı başınızın üzerine koyarak evde dolaşmaya çalışın. Dik durmaya çalışmak kaslarınızı ve dolayısıyla göğüslerinizi çalıştıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir