En İyi Doğum Kontrol Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Doğum Kontrolü İçin Yöntemler

Kadınların ve erkeklerin kullandığı doğum kontrol yöntemlerin arasında en güvenli en basit yol hangisi? En çok bilinen yöntemlere mi daha çok rağbet etmeli yoksa en başarılı sonuçlar veren yöntemlere mi daha çok yönelmeli? Doğum kontrol yöntemlerine dair en başarılı sonuçların ve kullanımını hakkında bilgi alabileceğiniz yazımızı inceleyebilirsiniz…

İşte tercih edilen doğum kontrol yöntemleri…

Sponsorlu Bağlantılar

Doğum Kontrol Hapları İle Korunma

Kadınlar tarafından tercih edilen doğum kontrol yöntemi ise doğum kontrol yöntemidir.En sık kullanılan bu yöntemin başarı şansı ise çok yüksektir.En çok tercih edilen yöntem olması itibari ile sık kullanılan doğum kontrol hapları korunmanın yanı sıra bazı sağlık problemlerine de iyi gelebiliyor.

http://img.internethaber.com/news/133286.jpg

Doğum Kontrol Hapı Kullanımı

Kadınların en tercih ettiği korunma yöntemi. Koruyuculuğu ise yüzde 98. Rahim içi yumurtalık kanserine karşı da koruyucu etkisi bulunurken; akne, kronik başağrısı gibi rahatsızlıklar için de olumlu etki sağlıyor. Ancak sigara bağımlılarında damar tıkanıklıklarına, kalp krizine neden olabiliyor. Migreni ve karaciğer rahatsızlıkları olanlarda ise koruma oranı oldukça düşüyor. Doğum kontrol hapları ile aynı etkiyi gösteren ve son günlerde bir hayli tercih edilmeye başlanan bir diğer yöntem ise vajinal yüzükler.

Devamı 2. sayfada…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir