Erkek Çocuk Sahibi Olmanın Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Suyu İçen Erkek Çocuk  Sahibi Oluyor

Erkek bebek sahibi olmak istiyorsanız işte size çözüm.Tek yapmanız gereken bu sudan içmek. PH miktarı 7’den yüksek olan, negatif yüklü iyonları bol miktarda içeren ve içerisinde fazla miktarda oksijen bulunan “alkali su” içen çiftlerin çocuklarının erkek olma olasılığının yüksek olduğu bildirildi.

Erkek Çocuk

Kimya mühendisi Menan Aysan Kuzanlı ve doktor Recai Yahyaoğlu tarafından hazırlanıp yayımlanan “Alkali Suyla Sağlıklı ve Genç Kalmanın Sırları. Suyun İyileştirici Gücü” adlı kitapta, insan vücudundaki sıvıların asidite ve alkalitelerinin çocuğun cinsiyetinin belirlenmesinde rol oynadığı belirtildi.

Alkali Suyla Sağlıklı ve Genç Kalmanın Sırları. Suyun İyileştirici Gücü

Kitapta şöyle denildi: “Erkeğin spermleri alkali, kadın vajinası ise asidiktir. Erkek kromozomları taşıyan sperm hızlı bir biçimde yol almasına rağmen yaşam süreleri kısa olduğundan vajinanın asidik ortamında ömrü çok kısadır. Buna karşın dişi kromozomları taşıyan sperm yavaş yol almasına rağmen vajinanın asidik ortamında daha uzun süre yaşayabilir. Bu basit sistem uygulanarak erkek veya kız çocuğa sahip olunabilmektedir. Anne ve baba çocuk yapma kararından 1 ay önce PH derecesi yüksek olan alkali su içmeye başlarsa spermler ve vajinanın içerisi daha alkali hale gelir. Böylece erkek çocuk yapma olasılığı yükselmiş olur. Alkali su vasıtasıyla hem erkek spermindeki alkali oran artmış hem de vajinadaki asidik ortam etkisini kısmen kaybetmiştir. Her iki etki karşılıklı olarak birbirlerinin etkinliğini artırmak suretiyle güçlü bir sinerji oluşmasını sağlar.”

Suyun PH derecesi 7’den büyük olmalı

Dr. Recai Yahyaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kore’de yapılan bir araştırmada erkek çocuk doğumlarıyla alkali su arasında ilişki bulunduğunun saptandığını belirterek, şunları söyledi:

“Kore’de yapılan bir araştırmada, son yıllarda alkali su içen anne ve babaların yüzde 95 olasılıkla erkek çocuklarının olduğu saptanmıştır. Bu sebeple Kore’de erkek çocuk oranının artması sorun olarak değerlendirilmeye başlanmıştır. Bu uygulama yüzde 100 sonuç verir diye bir kural yok. Bu yöntemle yüzde 100 erkek çocuk doğar demiyoruz. Sadece suyla cinsiyet belirleme arasında ilişki olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımız suyun alkali olup olmadığını PH derecesiyle (asit veya bazik derecesi, sertlik derecesi) anlayabilir. Piyasada satılan hazır suların ambalajlarının üzerinde, içerisindeki kimyasal maddeler ve PH derecesi yer almaktadır. H derecesi 7 ve üzerinde olan sular ’alkali su’ olarak kabul edilir. Kısaca erkek bebek isteyen çiftler PH derecesi 7 ve üzeri olan suları tercih etsin. PH miktarı 7’den yüksek olan sular tercih edilirse bebeğin erkek olma olasılığı yüksek olur.”

Kaynak : Mynet

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(5) Yorum

  ferhatkocal
  12 Aralık 2015 - 17:16

  kadın nasıl hamıle kalır kadın nasıl erkek cocuk dogurur ögrendım arkadaşlar

  Emre
  19 Ekim 2015 - 02:31

  Niyaz sen tam olmamissin 🙂 geri git bidaha yapsinlar seni

  niyaz
  03 Mart 2015 - 18:16

  Meraba
  ben niyaz 10 yasindayim buyuyunce muzisyen olmayi diliyorum ve murat dalkilici cok severim

  mehmet çiçekcioglu
  07 Mayıs 2010 - 00:23

  erkek çocugu sahip olmanın bir yolu varmı ne yapmam gerekiyor bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim 32 yaşındayım

  SONAT YILMAZER
  01 Mayıs 2010 - 11:50

  erkek cocguna sahıp olabılmem ıcın ne yapmam gerekıyor ıkı kızm var ve ucuncunun erkek olmasını ıstıyorum 28 yasındayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir