Dr.Ömer Coşkun: Sinüzite Çözüm Çörekotu Yağında

Sponsorlu Bağlantılar

Çörekotu Yağı İle Sinüzitten Kurtulun

Bir çok insanın hayatı burnundan getiren sağlık sorunu olan sinüzit için Dr.Ömer Coşkun’dan bir çözüm önerisi geldi. Dr.Ömer Coşkun tarafından verilen bilgide sinüzit için çörekotu yağı öneriliyor. Dr.Ömer Coşkun 1 ayda çörekotu yağı ile sinüzit derdinden kurtulmanın mümkün olduğunu söyledi.

Dr.Ömer Coşkun’un Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.a.) hadisini de hatırlatarak çörek otunun ölümden başka her derde çare olduğunu söyledi. Siniüzit derdinden şikayetçi olanlara da çörekotu yağını da önerdi.

Dr. Coşkun, “Çörekotu yağı hem damlatılabilir hem içten dahilen kullanılabilir. Çörekotu sayesinde 1 ayda sinüzitten kurtulabilirsiniz. Ayrıca bol ılık su için. Çünkü sinüslerde günde yaklaşık 2 litre su döner. O bölgeyi temizlemek için suya ihtiyaç vardır. Her iki buruna birer damla damlatılabilir ayrıca bir çay kaşığı içilebilir. 1 aydan sonra sinüsler rahatlar şikayetler azalmaya başlar ve siz daha rahat nefes almaya, ağrılardan kurtulmaya başladığını görebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Çörekotu yağı

Dr. Ömer Coşkun, “Üst solunum yolu enfeksiyonları sinüzite yol açar. Etken bakteri ya da virüslerdir, alerji de sinüzite neden olabilir. Burundaki tıkanıklık sonucunda sinüslerin boşalması bozularak içlerinde bakteri kalabilir ve bu bakteriyel sinüzite neden olabilir. Eğer başınız ağrıyorsa, kafada basınç hissi yaşıyorsanız, öne eğilmekle artan yüz ağrınız varsa, burnunuz sürekli tıkanıyorsa ve akıyorsa hemen doktorunuza hekiminize başvurun. Geniz akıntısı gerçekten çok kötü durumdur. Özellikle saçınız ıslakken, yeni banyo yapmışken, rüzgara hava akımı buna kapılırsanız sinüzit azar” dedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir